Facebook Google+ Twitter

Samorodki złota w Mrągowie

Samorodki złota staną się na trzy dni nieformalną maskotką festiwalową - starachowickie Stowarzyszenie Muzyki Country, autor projektu samorodków, jak co roku, pomaga organizatorom promować Festiwal.

Przedstawiciele stowarzyszenia są pierwszymi piknikowymi gośćmi. Samorodki złota znalezione przez poszukiwaczy w mrągowskim miasteczku Mrongoville będą jedną z głównych atrakcji tegorocznego Pikniku Country. Towarzyszą festiwalowi od kilku lat – są nieformalną maskotką festiwalu.Samorodki złota w Mrongoville / Fot. Katarzyna Enerlich

Pomysł pochodzi od starachowickiego Stowarzyszenia Muzyki Country. Co roku stowarzyszenie przywozi ze sobą okolicznościowe wydawnictwa, naklejki, popularne „gwiazdy szeryfa” oraz – od niedawna – samorodki złota, które są pamiątką z mrągowskiego Festiwalu.

W Mrągowie wyczuwa się już atmosferę pikniku - przybywa turystów, a brakuje noclegów. Coraz trudniej przejechać przez centrum miasta, które od piątku stanie się stolicą polskiego country, zorganizowane będą specjalne objazdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.