Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31451 miejsce

Samotna motocyklowa wyprawa młodego podróżnika

- Kiedy zmagam się z palącym słońcem lub ulewnym deszczem w dzień oraz przeszywającym nocnym chłodem, wtedy czuję, że żyję. Walka z siłami natury wzmacnia mnie i motywuje do dalszej drogi... - powiedział Marcin Łazowski.

Droga w Alpach na wysokości 3500m n.p.m. / Fot. archiwum-Marcin Łazowski- Kiedy zmagam się z palącym słońcem lub ulewnym deszczem w dzień oraz przeszywającym nocnym chłodem, wtedy czuję, że żyję. Walka z siłami natury wzmacnia mnie i motywuje do dalszej drogi... - powiedział Marcin Łazowski.

Paryż / Fot. archiwum-Marcin ŁazowskiMieszkaniec Dublina w sierpniu 2009 roku w czasie 10-dniowej podróży odwiedził 11 państw, pokonując 5500 kilometrów. Swoją przygodę Marcin rozpoczął w rodzinnym mieście Policach. Dzień wcześniej miało miejsce otwarcie jego autorskiej wystawy fotograficznej w Miejskim Ośrodku Kultury. Wyposażony w aparat fotograficzny, namiot i kilka niezbędnych rzeczy wyruszył w trasę, odwiedzając kolejno większe miasta w Polsce. Następnym celem podróży było południe Europy.
Przez Bałkany dotarł między innymi do Włoch, Belgii oraz Francji. Ostatnim etapem był powrót przez Anglię i Walię do Irlandii, gdzie Marcin mieszka na co dzień.

Tajemnicza Ljubljana / Fot. archiwum-Marcin Łazowski- Rozbijałem namiot gdziekolwiek było to możliwe: w górach, na leśnych polanach oraz nad jeziorami, tak aby nabrać sił i odpocząć. Nawet krótki sen w tak ciężkich, kilkunastogodzinnych etapach podróży, pozwalał zregenerować siły - dodał Marcin, opowiadając o swojej wyprawie.

Wenecja / Fot. archiwum-Marcin Łazowski24-letni Polak, podróżnik i fotograf został wyróżniony w Polskim Ośrodku Społeczno Kulturalnym w Dublinie podczas wernisażu artystki Kamy Trojak. 22 sierpnia 2009 roku w obecności Konsula RP w Dublinie Grzegorza Jagielskiego został nagrodzony certyfikatem za promowanie kultury polskiej w Irlandii przez Stowarzyszenie Polish American Youth. Dyplom został przekazany przez Bogdana Węgrzynka, prezesa tej organizacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.