Facebook Google+ Twitter

"Samotność" - wernisaż wystawy - fotorelacja

Zapraszam do oglądania fotorelacji z wernisażu wystawy zbiorowej fotografii i malarstwa pt. "Samotność", który odbył się 4 lutego 2011 r. w Galerii Pod 8ką w Kazimierzu Dolnym przy ul. Lubelskiej 8.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kazimierz Dolny o każdej porze roku wita niepowtarzalnymi klimatami. Nie inaczej było i tym razem. Fot. Robert Pranagal
Kazimierz Dolny o każdej porze roku wita niepowtarzalnymi klimatami. Nie inaczej było i tym razem. Fot. Robert Pranagal

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

W sumie najbardziej "fotograficzne" z wystawy o fotografii są fotografie autora fotorelacji. Na dodatek są to bardzo klimatyczne fotografie na temat samotności. Proszę o więcej autorskich prezentacji. J.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest chyba... fantastyczne miejsce, świetne zdjęcia, oddają atmosferę wernisażu, na pewno miłą i daleką od... samotności...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju. Miło mi, że Pan tu zajrzał i pofatygował się z komentarzem. Szczerze natomiast Pana nie rozumiem, bo jasno napisałem, że to jest fotorelacja z wernisażu. Gdybym chciał pokazywać prace, to stworzyłbym galerię pod stosownym tytułem, uzyskał zgodę autorów i zamieściłbym "kopie" ich prac. Osobiście natomiast nie widzę też sensu takiego pokazywania prac, bo po to się robi wernisaże i wystawy, aby dzieła oglądać tam w postaci, w jakiej stworzyli je autorzy, a nie jakieś miniaturowe, skompresowane namiastki w internecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak po prawdzie to jest to rzeczywiście relacja z wernisażu, ale nie z wystawy. Pokazał Pan wernisażowe towarzystwo. A gdzie wystawa, gdzie obrazy i fotografie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za ciekawą relację :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Kazimierzu byłam raz, ale czuję, że niedługo znowu zawitam. Klimat rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju, co zostało świetnie ujęte w relacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.