Facebook Google+ Twitter

"Samotność" - wystawa fotografii i malarstwa

Zapraszam na wernisaż wystawy zbiorowej fotografii i malarstwa pt. "Samotność", który odbędzie się 4 lutego 2011 r. o godzinie 18 w Galerii Pod 8ką w Kazimierzu Dolnym przy ul. Lubelskiej 8.

 / Fot. Michał WoźniakW grupie aktywnie działających członków Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego zrodził się pomysł stworzenia cyklu wystaw poświęconych różnym aspektom życia. "Samotność" otwiera tę serię.

Na wystawę składają się prace kilkunastu autorów, z których każdy zinterpretował i przedstawił na swój własny sposób jedno z najtrudniejszych ludzkich uczuć. Uczucie, którego człowiek doświadcza mniej lub bardziej intensywnie na różnych etapach życia. Uczucie przecież uniwersalne, bo czyż jest ktoś, kto nigdy nie zaznał samotności?

Wśród autorów znajdujemy zarówno uznanych twórców lubelskich, laureatów konkursów, jak i młodych debiutantów - połączenie dające pewność, że nie zabraknie godnej strawy dla wrażliwych umysłów osób oglądających prace. Będzie można również podyskutować z autorami przy symbolicznej lampce wina.

Wernisaż rozpoczyna się w piątek 4 lutego o godzinie 18 w Galerii Pod 8ką w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Lubelskiej 8, a wystawę można oglądać przez następny tydzień w godzinach od 11 do 17.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dzięki piękne za komentarze i zainteresowanie! Fotorelacja już dostępna w Galeriach. Ciepło Was pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnię obejrzałbym wystawę, szkoda że do Kazimierza tak daleko. Ale galeria z wernisażu byłaby zawsze jakąś namiastką.. ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekamy na galerię zdjęć z tej wystawy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że tak daleko. Chętnie bym się wybrała ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wernisaży co nie miara, nie wiadomo, gdzie uderzyć. Ja zapraszam na "Materię niezłomnie piękną" Veroniq Zafon - piątek 4 lutego w MBP w Bytomiu.
http://www.biblioteka.bytom.pl/images/stories/rotunda/weronika_zaproszenie.jpg

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa wystawa. Za daleko do niej ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.