Facebook Google+ Twitter

Sampling usług w internecie – spróbuj za pół ceny

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-18 13:07

Sampling daje możliwość wypróbowania nowej usługi i sprawdzenia jej jakości za połowę jej rynkowej ceny.

Naturalne jest, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do danego fryzjera, kosmetyczki czy restauracji to obawiamy się pójść w nowe miejsce. Nowe miejsce to również ryzyko wydania swoich pieniędzy na usługi, które mogą nie odpowiadać naszym wymaganiom. Dobrze jest więc znaleźć dobrą okazję. Tylko gdzie i jak?

Odpowiedzią na te pytania są platformy internetowe oferujące zakup usług za 50 proc. ceny lub jeszcze taniej. Możemy wyróżnić platformy zakupów grupowych (CityDeal, MyDeal) lub te z sektora Live Shopping, czyli zakupy w czasie rzeczywistym (FastDeal).

Wymogiem zakupów grupowych jest zebranie się określonej liczby chętnych na realizację danej usługi. Bez tego nie możemy zrealizować zakupionego kuponu. Platformy z sektora Live Shopping pozwalają wykupioną usługę zrealizować natychmiast.

50 proc. i więcej rabatu pozwala na bezpieczne skorzystanie z danej usługi. Jeśli nie podoba mi się dany fryzjer, to na jednorazowej wizycie niewiele stracę. Jeśli jednak mi się spodoba, zyskam nowego wspaniałego usługodawcę nie ryzykując dużej ilości gotówki.

Dla nich też jest to świetna forma promocja i sposób na pozyskiwanie nowych klientów. Nie ponoszą bowiem żadnych wydatków. Jedyne co muszą zrobić to wykonać daną usługę za połowę ceny.

Autor: Adam Wrzosek
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie twojeinnowacje.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.