Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28715 miejsce

Sandomierz: Artyści dla powodzian

W piątek, 18 czerwca 2010 roku na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu odbędzie się wielki koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie dla mieszkańców tego miasta dwukrotnie dotkniętych w ostatnim czasie powodzią.

Plakat koncertu charytatywnego. / Fot. www.sandomierz.plO godzinie 20 na estradzie pojawią się tacy wykonawcy jak: Andrzej Piaseczny, Łukasz Zagrobelny, Big Cyc, IRA i Pectus. Wśród wykonawców nie zabraknie także aktorów, występujących w serialu "Ojciec Mateusz", który przyniósł tak ogromną popularność Sandomierzowi. Zaśpiewają więc: Kinga Preis (gospodyni księdza Mateusza), Tamara Arciuch (kreująca w serialu rolę pani burmistrz Sandomierza)i odtwórca tytułowej postaci, Artur Żmijewski, który także poprowadzi I część koncertu wspólnie z Pauliną Chylewską z Telewizji Polskiej.

W II części wystąpi inspektor Orest Możejko, czyli Piotr Polk, który wraz z orkiestrą pod dyrekcją Grzegorza Piotrowskiego przypomni swoje przeboje z płyty "Polk in Love". Tę część koncertu poprowadzi aspirant Nocul, czyli Michał Piela. Początek recitalu Piotra Polka o godzinie 21. Wstęp na koncert jest bezpłatny; przeprowadzona zostanie podczas niego zbiórka darów i pieniędzy dla poszkodowanych w powodzi. TVP w sobotę i niedzielę w Jedynce przeprowadzi retransmisję imprezy. Telewidzowie będą mogli wówczas przesyłać SMS - y, które zasilą konto akcji pomocy dla powodzian.Plakat Dni Sandomierza. / Fot. www.sandomierz.pl

W sobotę i w niedzielę w samym mieście trwać będą doroczne Dni Sandomierza. Jutro w Sandomierskiej Strefie Rocka, od godz. 15 zagrają: Haindrops, Remission Blame i Leash Eye, a o 20.30 rozpocznie się występ zespołu TSA. Podczas Truskawkowej Niedzieli prowadzona będzie akcja na rzecz transplantacji, wystąpią artyści nieprofesjonalni, m.in. laureaci festiwalu "Zaczarowane Piosenki" im. Marka Grechuty, zespół LOV i jako gwiazda wieczoru - IRA. Imprezę poprowadzą aktorzy znani między innymi z "Ojca Mateusza": Rafał Cieszyński i Artur Piontek.
Podczas Dni Sandomierza także będzie prowadzona akcja charytatywna na rzecz powodzian. Dlatego warto w tym czasie znaleźć się w Sandomierzu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

emilka krysiak
  • emilka krysiak
  • 08.09.2011 11:12

orest ja też szukam miłości ja tęksnę za tobą jeśli jesteś samotny to ja się wpisuję proszę cię wruć do mnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Świetna akcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.06.2010 20:34

Cieszy mnie ta akcja , mam tam przyjaciół których los nie oszczędził.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każda akcja charytatywna zasługuje na poparcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.