Facebook Google+ Twitter

Sandomierz: Artyści dla powodzian

W piątek, 18 czerwca 2010 roku na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu odbędzie się wielki koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie dla mieszkańców tego miasta dwukrotnie dotkniętych w ostatnim czasie powodzią.

Plakat koncertu charytatywnego. / Fot. www.sandomierz.plO godzinie 20 na estradzie pojawią się tacy wykonawcy jak: Andrzej Piaseczny, Łukasz Zagrobelny, Big Cyc, IRA i Pectus. Wśród wykonawców nie zabraknie także aktorów, występujących w serialu "Ojciec Mateusz", który przyniósł tak ogromną popularność Sandomierzowi. Zaśpiewają więc: Kinga Preis (gospodyni księdza Mateusza), Tamara Arciuch (kreująca w serialu rolę pani burmistrz Sandomierza)i odtwórca tytułowej postaci, Artur Żmijewski, który także poprowadzi I część koncertu wspólnie z Pauliną Chylewską z Telewizji Polskiej.

W II części wystąpi inspektor Orest Możejko, czyli Piotr Polk, który wraz z orkiestrą pod dyrekcją Grzegorza Piotrowskiego przypomni swoje przeboje z płyty "Polk in Love". Tę część koncertu poprowadzi aspirant Nocul, czyli Michał Piela. Początek recitalu Piotra Polka o godzinie 21. Wstęp na koncert jest bezpłatny; przeprowadzona zostanie podczas niego zbiórka darów i pieniędzy dla poszkodowanych w powodzi. TVP w sobotę i niedzielę w Jedynce przeprowadzi retransmisję imprezy. Telewidzowie będą mogli wówczas przesyłać SMS - y, które zasilą konto akcji pomocy dla powodzian.Plakat Dni Sandomierza. / Fot. www.sandomierz.pl

W sobotę i w niedzielę w samym mieście trwać będą doroczne Dni Sandomierza. Jutro w Sandomierskiej Strefie Rocka, od godz. 15 zagrają: Haindrops, Remission Blame i Leash Eye, a o 20.30 rozpocznie się występ zespołu TSA. Podczas Truskawkowej Niedzieli prowadzona będzie akcja na rzecz transplantacji, wystąpią artyści nieprofesjonalni, m.in. laureaci festiwalu "Zaczarowane Piosenki" im. Marka Grechuty, zespół LOV i jako gwiazda wieczoru - IRA. Imprezę poprowadzą aktorzy znani między innymi z "Ojca Mateusza": Rafał Cieszyński i Artur Piontek.
Podczas Dni Sandomierza także będzie prowadzona akcja charytatywna na rzecz powodzian. Dlatego warto w tym czasie znaleźć się w Sandomierzu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

emilka krysiak
  • emilka krysiak
  • 08.09.2011 11:12

orest ja też szukam miłości ja tęksnę za tobą jeśli jesteś samotny to ja się wpisuję proszę cię wruć do mnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Świetna akcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.06.2010 20:34

Cieszy mnie ta akcja , mam tam przyjaciół których los nie oszczędził.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każda akcja charytatywna zasługuje na poparcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.