Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32904 miejsce

Sandra i starcy (z Samoobrony)

"Super Express" i "Fakt" zaprezentowały zdjęcia 30-letniej posłanki "Samoobrony" Sandry Lewandowskiej, a właściwie jej nagich piersi oraz 60-letniego Janusza Maksymiuka - na egipskiej plaży.

Niedawno media skończyły epatować nas polską aferą rozporkową z udziałem starszych panów z "Samoobrony" oraz dwa razy młodszych od nich sekretarek i asystentek, a tu nowa afera obyczajowa.

"Super Express" i "Fakt" informują, że następca Łyżwińskiego w roli prawej ręki Leppera - 60-letni Janusz Maksymiuk spędzał świąteczny urlop w Egipcie z 30-letnią posłanką Samoobrony - Sandrą Lewandowską. Po aferze z udziałem Łyżwińskiego i Anety Krawczyk zapewne nikt by nie zwrócił na te wspólne wakacje uwagi, gdyby nie zdjęcia, pokazywane z lubością w mediach. Widzimy na nich posłankę w topless na plaży egipskiej, smarującą plecy Maksymiukowi oraz Maksymiuka (siłą rzeczy też w topless), smarującego plecy koleżanki.

Media nie pokazały sceny smarowania przez Maksymiuka odwrotnej strony posłanki, więc trudno czytelnikowi "Super Expressu" i "Faktu" potępić jednoznacznie zachowanie posłów w kraju faraonów. "Super Express" i "Fakt" tym samym zbliżyły się do poziomu jednej z brytyjskich "bulwarówek", która - swego czasu - zaprezentowała jedną z księżniczek w stroju topless.

Jak sądzę, najlepszym komentarzem zachowania polityków-turystów Samoobrony może być zaprezentowany obraz obraz włoskiej malarki A.Gentileschi "Zuzanna i starcy" z roku 1610 jednej z pierwszych uznanych kobiet malarzy włoskich, o nazwisku Artemisia Gentileschi z roku 1610, zatytułowany "Zuzanna i starcy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

do - p.P.Walczak
zgoda.....dlatego tego typu "news-y" powinno zamieszczać się w rybrykach HYDE PARK. Nie przywiązywałbym do takich wakacji i smarowania pleców czy gołych piersi w ogóle żadnej wagi, gdyby nie kontekst sprawy. Oczywiście, że w dzisiejszych czasach tego typu handel wymienny - kariera za seks - przechodzi z fazy molestowania seksualnego w pracy w fazę czysto "handlową" - skoro strony robią to dobrowolnie to jest to ich sprawa i sprawa oceny natury moralnej "widzów".
Jednak tak czysto po ludzku dziwię się pani Sandrze - kompletnie nie ma gustu dziewczyna ( i to przy takich warunkach fizycznych) ....oczywiście po tych moich uwagach należałoby napisać "sic!"
mc

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.04.2007 23:34

Panie Marku,
1. Jeśli coś zrobił Iksiński, to nie oznacza automatycznie, że Igrekowski zrobił to samo. Nie stosujmy kategorii winy zbiorowej. Dziennikarze mają ostatnio tendencję do ferowania wyroków.
2. Na temat molestowania kobiet w Samoobronie i ewentualnych sprawców tegoż faktycznie nie dowiedzieliśmy się jeszcze, bo wyrok w tej sprawie nie zapadł. Na razie mamy do czynienia z wyznaniami pewnej pani i podejrzeniami. Jak będzie wyrok skazujący, to będzie można mówić o molestowaniu.
3. Zapewniam Pana, że stosunki damsko-męski na podlożu chęci robienia kariery (nie tylko partyjnej) są, niestety, daleko powszechniejsze, niż komukolwiek się wydaje, co nie zmienia faktu, że jeśli do tego dochodziło w Samoobronie (lub gdziekolwiek indziej), to zasługuje to na potępienie i stosowną karę wyrokiem sądu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzałbym się całkowiecie ze wszystkimi zamieszczonymi tu komentarzami (bo jakie to ma znaczenie, że "on" jest starszy od "niej" o 30 lat), gdyby nie fakt, iż - mając na uwadze afery rozporkowe w Samoobronie (gdzie istotą sprawy było wykorzystywanie zależności słuzbowej), można przypuszczać, iż ten ostatni "związek" ma także podłoże zależności służbowej (młoda posłanka z "prawą ręką" Leppera) - po tym wszystkim, czego dowiedzieliśmy się nt molestowania seksualnego kobiet przez "starców", trudno uwierzyć nie tylko w uczucie kolejnej "pary", ale nawet w zwykłą "przygodę" urlopową. Więc niesmaczna nie jest różnica wieku, czy nagie piersi posłanki (w tym przypadku akurat wprost przeciwnie), ale wysokie prawdopodobieństwo, że chodzi po raz kolejny o stosunki damsko-męskie na podłożu chęci robienia kariery partyjnej.....
marek ciesielczyk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sorry za zamieszanie, ale teraz w tekście jest też "Fakt", o sprawie napisały obie polskie bulwarówki.... Autor początkowo napisał tylko o "Fakcie" nie wspomina… o "SE".

Komentarz został ukrytyrozwiń

...tvn24 informowało, że zdjęcia opublikował "Fakt". Swoją drogą - dlaczego nikt nie opublikuje zdjęć moich sąsiadów z wakacji w Hiszpanii? Ona też jest od niego młodsza...;) Nie wolno nam oceniać prywatnej sfery życia posłów Samoobrony. Niezależnie od tego, jaki stosunek mamy do samej partii...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.04.2007 09:34

Niesmaczne. Kogo to obchodzi? Jak napisała Jadwiga, pobyt był prywatny, a przecież prasa nie odkryła zdrady małżeńskiej, bo są oboje wolni. Różnica wieku? Też prywatna sprawa. Co komu do tego i za co potępiać? W ogóle dziwi mnie obecność takiej "sensacji" w serwisie W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W czasie prywatnego pobytu, ich sprawa. Obydwoje wolnego stanu.
A co do starców - iluż znanych aktorów popisywało się już "najnowszymi modelami" przy boku? Chwilami róznica wieku była aż niesmaczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To są ludzie dorośli, nie oceniajmy, bo dotyczy to sfery prywatnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.