Facebook Google+ Twitter

"Santo Subito!" - modlitwa polskich internautów

W ramach obchodów 30 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża ruszyła akcja "Santo Subito", którą - wspólnie z Fundacją "Dzieło Nowego Tysiąclecia" - zorganizowały portale www.przeznaczeni.pl oraz www.nasza-barka.pl

„Santo Subito” to dostępna pod adresem www.beatyfikacjaJP2 modlitwa o wyniesienie na ołtarze Papieża Jana Pawła II. Jak zapewniają jej pomysłodawcy, lista z podpisami osób, które modlą się o wyniesienie wielkiego Polaka na ołtarze zostanie wysłana do Watykanu.

Akcja ma na celu ukazanie, że słowa Jana Pawła Wielkiego są wciąż obecne w sercach jego rodaków a także to, że słowa „santo subito!”, które rozlegały się na Placu Świętego Piotra w dniu śmierci Jana Pawła II, nie były tylko porywem chwili. Pomysłodawcy chcą udowodnić, że papież Jan Paweł II, który ma ogromny wpływ na postawy moralne Polaków, żyje w ich sercach jako święty.

Aby wyrazić swoje poparcie, wystarczy wejść na stronę www.beatyfikacjaJP2.pl, umieścić podpis oraz poinformować o akcji przyjaciół.

Do modlitwy w intencji szybkiego wyniesienia Jana Pawła II na ołtarze zachęcał niejednokrotnie Jego Następca - Papież Benedykt XVI.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.