Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4203 miejsce

Sara Chmiel nową wokalistką zespołu Łzy

Sara Chmiel, dotychczas znana z zespołu Mocha (półfinalisty ostatniej edycji "Mam talent"), została nową wokalistką grupy Łzy. W połowie listopada 2010 roku pojawiła się informacja o odejściu Ani Wyszkoni z zespołu.

Formacja musiała znaleźć następczynię Ani Wyszkoni, ogłosiła więc casting. Grupa otrzymała ponad 600 zgłoszeń, z których wytypowała 10 kandydatek, które zostały zaproszone na przesłuchania.

Ostatecznie zwyciężczynią została zaledwie 20-letnia Sara Chmiel, która dla Łez odeszła z tercetu Mocha. Ten rzeszowski tercet wokalny w składzie Aleksandra Kołcz, Sabina Nycek i Sara Chmiel w 2009 roku zdobył pierwsze wyróżnienie w konkursie Debiuty na festiwalu w Opolu. Zespół brał również udział w ostatniej edycji programu "Mam Talent”, gdzie dotarł do półfinału.
Sara Chmiel / Fot. Adam Sęczkowski

Sara Chmiel pochodzi z Podkarpacia. Ukończyła szkołę muzyczną I st. w klasie fortepianu. Nowa wokalistka Łez ma obycie sceniczne, gdyż jest uczestniczką warsztatów wokalnych oraz spektakli Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. Zajęła m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „Srebrna Yantra”, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów „Kaunas Talent” na Litwie, II miejsce na 46. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009 – Debiuty. Zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu "Małe Gwiazdeczki" w Bułgarii.

Koncertowy debiut Sary w Łzach odbył się podczas niedzielnego (9 stycznia) występu na Placu Defilad w Warszawie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najbliższe miesiące mają być poświęcone pracy nad nową płytą Łez, która pojawi się wiosną.

Debiut Sary Chmiel w Łzach (koncert na rzecz WOŚP) Warszawa 9.01.2011r.:



Biografia zaczerpnięta ze strony: Gliwickiego Teatru Muzycznego

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

estera wesołowska
  • estera wesołowska
  • 28.04.2012 14:53

niedość że zdolna to jeszcze piękna :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
znajoma
  • znajoma
  • 28.07.2011 22:22

jak nie bedzie błyszczec to daleko zajdzie dalej niz teraz,a narazie to tylko jest wielkie popisywanie zobaczymy za rok albo za puł roku co sie bedzie dzialo a narazie niech prubuje pozdrawiam wszystkich komentatorow

Komentarz został ukrytyrozwiń
ktoś
  • ktoś
  • 15.05.2011 13:04

To jest kicha straszna, łzy zaczynały od wokalistki w starych powyciąganych swetrack, kończąc na dojrzałej kobiecie. Najlepszym wyjściem po odejściu Ani Wyszkoni, przynajmniej moim zdaniem było by albo przyjęcie młodej zbuntowanej laski z charakterem albo koniec zespołu. To co oni teraz grają to jedna wielka masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
hmmm
  • hmmm
  • 13.02.2011 14:58

Ona jest bardzo miloda to nie jej wina ze anna wyszkoni odeszla od lez
ona jest miloda i sie nadaje na ich wokalistke i przesancie wypisywac te bzdury !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
LOLA
  • LOLA
  • 29.01.2011 21:52

DZIWNE SĄ TE ICH WOKALISTKI ALE ZA TO Z CIEKAWYCH MIEJSCOWOŚCI JEDNA Z POTWORKOWA A DRUGA ZE ZDZIROWA

Komentarz został ukrytyrozwiń
WYSZKONI
  • WYSZKONI
  • 15.01.2011 17:41

TO STARA RUDA FALSZYWA BABA, KTORRA WYBILA SIE NA PLECACH ŁEZ I CHCIALA WIECEJ KASY WIEC MUSI SPIEWAC SAMA, BO DZIELIC SIE NIE MUSI... SMUTNE ALE PRAWDZIWE! TY WIESNIARO Z POTWORKOWA!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
KASKA
  • KASKA
  • 15.01.2011 17:37

I DOBRZE ZE CZULA SIE WYZSZA OD INNYCH, BO JEST WYZSZA I COS OSIAGNELA A NIE TAK JAK WY ZAZDROSNICY!!! CHMIEL GÓRA! CZEKAM NA NOWIUTKA PŁYTKĘ ŁEZ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Koleżanka
  • Koleżanka
  • 14.01.2011 17:48

Pochodzi ze ZDZIARCA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie. Jak to jest z jej pochodzeniem? Na stronie skąd autor wziął dane czytam: "Urodziła się w Dąbrowie Tarnowskiej, mieszka w Zdziarcu.". Na stronie Hej Mielec czytam: "Tercet Mocha z Rzeszowa, w składzie ze Sarą Chmiel, która pochodzi i mieszka w Zdziarcu". Na stronie Polska Times czytam: "Nowa wokalistka Łez pochodzi z Rzeszowa". Na stronie interii czytam: "Sara Chmiel pochodzi z Dębicy". PARANOJA :) Nie zmienia to faktu, że Wyszkoni była lepsza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zozol
  • zozol
  • 13.01.2011 21:45

Również miałam okazję nie raz obserwować talent Sary (śpiewałam z nią na warsztatach wokalnych) i rzeczywiście talent ma wielki ale unosi się ogromną dumą i zarozumialstwem nawet w czasach gimnazjum zawsze taka była. Fakt dziwne, że pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej pierwsze słyszę. Na pewno wiem, że gim i szkołę średnia skończyła w Dębicy, bo w końcu do tych samych szkół chodziłam. Chyba tu lekkie poprawki są potrzebne.