Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

118981 miejsce

Sąsiedzkie rozdanie w Eurowizji

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-02-15 17:36

Zakończył się finał polskich eliminacji do Eurowizji 2011. Polskę z utworem "Jestem" reprezentować będzie Magdalena Tul.

Magda Tul pokonała dziewięcioro innych uczestników. Wśród niech byli m.in. IKA, R. Chojnacki, czy też piękne trojaczki z zespołu Alizma. Owszem gratulacje dla pani Magdy, ale czy jej piosenka zauroczy publiczność w Düsseldorfie? Nie sądzę.

Pierwszym etapem będą eliminacje, ale czy Tul je przejdzie? No właśnie, od pamiętnej "To nie ja byłam Ewą" żaden Polski wykonawca nie poradził sobie na arenie międzynarodowej. Najbliżej tego był zespół Ich Troje (miejsce 6). Kolejnym bodźcem negatywnie wpływającym na piosenkę polską jest fakt, że konkurs Eurowizji, to tak naprawdę polityczne i sąsiedzkie przyznawanie punktów.

Skandynawowie podzielą między siebie punkty, byłe kraje ZSRR między siebie. A my na kogo możemy liczyć? Na naszych wiecznych sojuszników z USA? Nie, bo to konkurs Euro, a nie "USAwizji". Zatem pozostaje nam obejrzeć eliminacje do finału, wysłuchanie "Jestem", a następnego dnia cieszyć się z radości po zwycięstwie innego państwa. A poza tym, czy nasz utwór godny jest przejścia do finału? No właśnie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

gUMOWY rUMCAJZ
  • gUMOWY rUMCAJZ
  • 24.05.2011 17:39

MIAZGA ====> Tul najlepsza jest i pewnie wygra

Komentarz został ukrytyrozwiń
bugaj
  • bugaj
  • 17.02.2011 10:15

Bez komentarza! Dla autora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.02.2011 18:21

Ło to was pobudziłem do dyskusji, i to jak. A poza tym, to żałosne są wypowiedzi ludzi, którzy anonimowo, pod pseudonimem zgrywają bohaterów, jak masz co konkretnego do powiedzenia do nie podawaj nick'a, tylko własne imię i nazwisko. Ogólnie pobudziłem Wasze komórki do jakiegoś myślenia i to mnie cieszy xD.

Komentarz został ukrytyrozwiń
maria
  • maria
  • 16.02.2011 14:54

Hallo eSJot,bardzo mi przykro,ze nie rozumiesz jeszcze tego calego swiata,napewno chodziles do szkoly specjalnej i twoj rozum zatrzymal sie na pierwszej klasie szkoly podstawowej!Takie bzdury wypisujesz,ze jak bym nie byla kobieta,to bym cie zlala!Czlowieku gdzie ty zyjesz,napewno jeszcze w stodole,wogole nie masz pojecia o zyciu!Wiadomo jak co roku Eurowizje wygrywa osob ktora nie ma talentu tylko rodzina ma wplywy w polityce!Dlatego tak Polska wyglada,bo tacy ludzie jak ty wierza Tuskowi i Komorowskiemu,ktorzy sa przeciez zydami!Buziaki-Maria.

Komentarz został ukrytyrozwiń
eSJot
  • eSJot
  • 16.02.2011 14:35

eee ja myślę, że jej babka była w zakonie Templariuszy, jej wujek ze strony stryjecznego bratanka jest w loży Masońskiej a kuzyn ze strony babki jest szefem związku producentów spinaczy biurowych (a przecież wszyscy wiedzą jacy to wpływowi ludzie)........ że jeszcze są ludzie którzy wszędzie węszą zmowę żydostwa.... żal jak mówią moje dzieciaki. Ciekawe jak długo trzeba mieszkać w Niemczech aby przesiąknąć nacjonalizmem i antysemityzmem. Spotkałem takich którzy po kilku latach mówili: my niemcy... żal. A Magda i tak im pokaże.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
cHORACY
  • cHORACY
  • 16.02.2011 14:09

Eurowizja miała sens w XX wieku. Teraz jej poziom to totalne dno. Jakieś pseudo folklorystyczne wygibasy. To czego ludzie naprawdę słuchają a to co jest na Eurowizji to dwa różne światy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
maria
  • maria
  • 16.02.2011 13:14

Bardzo dobrze napisany artykul,to jest prawda co roku rozdawane sa nagrody Eurowizji posasiedzku,ja moge cos o tym wiedziec,gdyz mieszkam w Niemczech i to samo pis! Jezeli chodzi o ciebie-nattan-to piszesz bzdury,wogole nie zabieraj glosu czlowieku,gdyz nie masz wogole pojecia!!!Niemcy wygrali tylko dlatego,gdyz Nena jest zydowka,a jej dziadek nalezy do Grupy Bilderberg!!!Kazdy wie co to jest za grupa i jaka sile ma w Europie i na Swiecie! W tym roku bedzie tak samo,to znaczy obojetnie jak Polska bedzie spiewala to i tak nie ma szans! Buziaki-Maria