Facebook Google+ Twitter

Sasin: Tusk winny samobójstwa 16-latka i zabójstw dzieci

Poseł PiS Jacek Sasin w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził, że premier Donald Tusk odpowiada za samobójstwo 16-latka z Suwałk oraz zabójstw dzieci w rodzinie zastępczej w Tczewie.

Jacek Sasin / Fot. By Chancellery of the President of the Republic of Poland (Official website of the President of Poland [1]) [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/oldW audycji "Gość Radia ZET" Monika Olejnik zapytała posła PiS "jakie antykatolickie działania wykazuje pan premier". Według Sasina, objawiają się one m.in. atakami na rodzinę. "Na przykład odbieranie dzieci rodzinom biednym z takimi skutkami bardzo drastycznymi, jak samobójstwo młodego człowieka w ostatnich dniach, czy wcześniej chociażby bulwersująca sprawa zabójstw dzieci w rodzinie zastępczej w Tczewie" - tłumaczył polityk.

Według Sasina, Donald Tusk odpowiada za te tragedie, ponieważ obecne rozwiązania prawne są złe. Poseł PiS tłumaczył, że przegłosowana ustawa wprowadziła mechanizm, który umożliwia odbieranie dzieci rodzinom biednym, a nie patologicznym. Według niego powinno się zadbać przede wszystkim o to, aby takie rodzinny otrzymywały wsparcie finansowe.

"Jest to po prostu panie pośle świństwo" - mówiła zszokowana Monika Olejnik. "Moim zdaniem przekroczył pan granice. Proszę jeszcze powiedzieć, że ci, którzy zginęli ostatnio w wypadkach samochodowych, to też jest wina Tuska, ci, którzy jeżdżą po pijaku też jest wina Tuska" - komentowała dziennikarka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Taki młody polityk a jak dobrze zna PRL... Wtedy na przykład odwoływano dowódcę jednostki wojskowej chociażby za to, że żołnierz zginął albo popełnił samobójstwo na przepustce.
Nie każdego dowódcę, oczywiście...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy Tusk jest też odpowiedzialny za idiotyczne wypowiedzi niektórych "polityków"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cymbał

Komentarz został ukrytyrozwiń

O wyrocznio mądrości, inteligencji i roztropności, pięknie to ujęłaś w kilku słowach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze Pan napisał Panie Andrzeju ,
Poza tym Sasin jest po prostu głupi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.