Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

384 miejsce

Sawicka chciała nasłać gangsterów na Grzegorza Schetynę?

Ze stenogramów rozmów Beaty Sawickiej oraz agentów CBA wynika, że była posłanka PO zastanawiała się nad pobiciem Grzegorza Schetyny.

Sonda

Myślisz, że Beata Sawicka naprawdę chciała zemścić się na Schetynie?

Beata Sawicka chciała nasłać gangsterów na Grzegorza Schetynę? / Fot. PAP/Tomasz Gzell"Chciałam się rozliczyć z jednym gościem, który mnie czyści" - mówi posłanka. "Trzeba komuś wpier...?" - pada pytanie. "Tak, Grzesiowi Schetynie" - potwierdza Sawicka.

To jeden z najbardziej wstrząsających fragmentów rozmowy Beaty Sawickiej z agentem Tomkiem. Była posłanka zastanawiała się nad nasłaniem gangsterów na Grzegorza Schetynę, który wówczas był druga osobą w partii i pełnił w niej rolę sekretarza generalnego.

Skąd takie wnioski? Agent Tomek odgrywał przed nią rolę człowieka, który ma kontakty z "chłopakami z Pragi". Mówił jej, że ma nieciekawą przeszłość, a nawet, że siedział w więzieniu. Stąd jego pytanie - "trzeba komuś wpier...?"
FBI pomagało CBA w akcji przeciwko Sawickiej? Czytaj u nas!

Dlaczego Sawicka brała pod uwagę tak radykalny scenariusz? Wszystko przez to, że Schetyna nie chciał jej dać lepszego miejsca na liście. Co więcej Schetyna nie chciał jej zagwarantować stanowiska w administracji rządowej.

Dlaczego Sawickiej zależało tak bardzo, aby dostać się do parlamentu? "K...a mać, tyle układów mam teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy wzięli władzę" - wyjaśniła.

Stenogramy z rozmów przeciekły do "Faktu". Dziennikarze tej gazety napisali, że była posłanka zachowywała się jak szefowa mafii.

Znajdź nas na Google+




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Jolka
  • Jolka
  • 03.06.2012 20:36

Agent Tomek SAM ZAPROPONOWAŁ JEJ POMOC i tym podstępem wyciągnął komu mają dołożyć znajomi z Pragi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 03.06.2012 20:28

ulubionym powiedzeniem Schetyny to

"ZAŁAWIĘ CIĘ".

AGENT TOMEK BYŁ CHYBA ZBYT NERWOWY.
wystarczyło poczekać parę tygodni i Beacia dałaby zatrudnienie chłopcom z Pragi.
Ciekawy czy rozpoznalibyśmy Grzesia, czy tylko sekcja byłaby zdolna orzec kto to

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz
  • janusz
  • 03.06.2012 07:29

warszawiak z Falenicy Wczoraj 20:23 i 20:31

I przestępca z PiS dostał pewnie jak Sawicka 3 lata więzienia albo dożywocie jak morderca z Łodzi, były członek Platformy... To ja ci pomogę i jeszcze jedno przestepstwo PiS-u podam: dorsz, wyniuchany przez niezłomną tropicielkę korupcji w cudzych szeregach, piękną Julię z PO.
Wypij sobie małpkę od Palikota i odmów litanię sukcesów do błogoslawionego przez splatformiały lud - cudotwórcy, to ci wściekłość przejdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wdzięczny obywatel
  • wdzięczny obywatel
  • 02.06.2012 22:25

To teraz trzeba rosyjskiej zgody na marsz pamięci?No to rzeczywiście jesteśmy gościnni.Kuriozalnie gościnni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
skorpion
  • skorpion
  • 02.06.2012 22:21

@J 23 nie kłam.Kiedy Kaczyński przekazywał w ładzę jeszcze nie wiedziano jak będzie wyglądał Stadion Narodowy.Całego "interesu" dopilnował skarbnik PO Drzewiecki z widomym skutkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J 23
  • J 23
  • 02.06.2012 20:53

@ Cezar , lożę tzw prezydencką sprzedał Kaczyński i Jakubiak a maszerować na Krakowskim będą pochodniarze smoleńscy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Cezar
  • Cezar
  • 02.06.2012 20:35

W loży prezydenckiej na meczu- prezydent Putin.Na ulicach Warszawy przemarsz rosyjski.A nasi kibice, albo zakaz ,albo pierdel.A rząd mówi że to nie plwociny, to tylko deszczyk pada.Co za upodlenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawiak
  • Warszawiak
  • 02.06.2012 20:31

Przewodniczący klubu PiS w Radzie Warszawy i były wiceszef CBA Maciej Wąsik zatankował paliwo na stacji benzynowej w Warszawie i odjechał nie płacąc za nie - informuje "Super Express".
http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,106541,10170141,Kandydat_na_posla_zatankowal__I_odjechal_bez_placenia.html

TACY BYLI W CBA U JAK RZĄDZIŁ PIS .Zamiast6 łapać złodziei robili prowokacje i sami kradli.Zgroza!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawiak
  • Warszawiak
  • 02.06.2012 20:23

Przygłupie(legionista Dzisiaj 20:12 ) nie udawaj tego kim nigdy nie będziesz .Jesteś prowokatorem i przygłupem .To nawet i katolików nie ma jakiś tam miesięcznic .Tylko taki jak ty przygłup może w takim czymś uczestniczyć .

Komentarz został ukrytyrozwiń
legionista
  • legionista
  • 02.06.2012 20:12

Może o to chodzi.Pozamykać naszych kibiców żeby rosyjscy mogli robić co chcą.Wszyscy zagraniczni kibice przyjeżdżają do Polski bez dodatkowych żądań tylko rosyjscy domagają się parady przez Warszawę.I jeszcze im się nasz marsz pamięci nie podoba.