Facebook Google+ Twitter

Sawicka rozmawia z agentami: Najważniejsza jest robota w ministerstwie

O Beacie Sawickiej napisano już wiele, jednak wciąż na światło dzienne wychodzą nowe informacje, potwierdzające korupcyjne działania byłej posłanki.

 / Fot. Tomasz Gzell, PAPMedia nie chcą zapomnieć o byłej posłance, Beacie Sawickiej, która dała się uwieść polskiemu Bondowi, agentowi o imieniu Tomek. "Gazeta Prawna", powołując się na dziennik "Fakt", ujawnia fragmenty jej rozmów z agentami CBA, w tym m.in. z grającym "biznesmena" Tomkiem. W nagraniach rozmów są i takie zdania: "Najważniejsza jest robota w ministerstwie. Obojętnie jakim. I gówno" – powiada rozbrajająco szczerze była posłanka.

Jak pisze gazetaprawna.pl, z odczytanych podsłuchów, których fragmenty opublikował "Fakt" wynika, że większość rozmów Beaty Sawickiej z agentami "biznesmenami" CBA, poświęcona jest konkretnym zamiarom i planom byłej posłanki: "załatwianiu", "biznesowi" i "kręceniu lodów".

Sentencja głównej myśli w jednym z fragmentów nagrań brzmi: "Dwa lata to było za mało, żeby to wszystko rozkręcić. Powiem jeszcze inaczej. Najważniejsza jest robota w ministerstwie. Obojętnie jakim. I gówno. To oni zabiegają o kontakty z sekretarzem stanu, podsekretarzem, naczelnikiem" - tłumaczyła Beata Sawicka agentowi Markowi z CBA, tajniki pracy polskiego polityka – czytamy w portalu.

Posłanka Sawicka, rozmowna i pewna siebie, przekonywała zaufanych agentów na spotkaniu w hotelu Marriott, że "polityka to jej sposób na życie". Dlatego musi wygrać kolejne wybory. Miała jedynie obawy i lęki, czy nie będzie przyspieszonych wyborów i tego, że może nie wejść na kolejną kadencję do Sejmu. Agentowi Tomkowi wyznała: "K... mać, tyle układów mam teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy wzięli władzę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

1grajek
 • 1grajek
 • 07.06.2012 18:00

Proszę trochę ciszy nad tą trumną .

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 06.06.2012 19:04

Oczywiście że "robota w ministerstwie jest najważniejsza".A niby dlaczego skarbnik PO został ministrem sportu na czas największych inwestycji w tym resorcie??

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 06.06.2012 18:10

Sawicka wraz z Kopacz miały kręcić lody na prywatyzacji szpitali. Jest już w tej sprawie prowadzone śledztwo.
Są nagrania z rozmowy Sawicka - Kopacz!

Kiedy uchylą imunitet marszałek Kopacz!??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja wcale nie twierdzę, że ona jest jakaś totalnie niewinna. Nie wygląda na naiwną niewiastę ani trochę. :D Po prostu uważam, że powoływanie się akurat na tę gazetę, w której na serio publikowane są artykuły typu: "krowa pogryzła swojego pana", "w kranie płynęła wódka", " wszedł do wody i byłby stracił nogę po ugryzieniu suma zabójcy" czy "UFO wylądowało i zabrało mu sławojkę" jest mało sensowne...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Milena M
 • Milena M
 • 06.06.2012 10:14

@ A.Chorążewicz - trzeba być idiotą ,by mieć odwagę takie bzdury wypisywać jak ty!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zadziwia mnie wiara niektórych w nieskazitelną czystość i bezinteresowność posłanki PO oraz w demonicznego agenta CBA, który nie dość że ją uwiódł (choć nie ma na to świadków) z jej własnej inicjatywy (bo to ona się do niego pierwsza zgłosiła) to jeszcze zahipnotyzował ją do tego stopnia, że wypowiadała niewinnie brzmiące słowa:

"Biznes na służbie zdrowia będzie robiony (...) Jest nas troje, którzy tworzą prawo (...) Będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego (..) Jest taki dla przykładu szpital górnicy przy KGHM, ja o nim wiem, że będzie prywatyzowany. Świetne wyposażenie kardiologiczne, świetny zespół lekarzy (...) „Do tego typu spraw będzie pierwszy macher, frontmenka, partnerka z mojej grupy”

„otwierajcie jak coś tutaj w Warszawie, zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la, i biznes w Warszawie. I rezyduję tutaj, na stałe przeprowadzam się i koniec i kręcimy lód, co półtora tygodnia jestem w Sejmie”

"Powiem szczerze, że chciałabym to doprowadzić do końca, jeżeli coś z tego mielibyśmy oboje albo ty. Ale jeżeli jest tylko za friko, to to pieprzę”

I nie są to wcale cytaty z brukowców....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję:
"Gazeta Prawna", powołując się na dziennik "Fakt",

- to mamy też jakiś dziennik "Fakt"? Mi się wydawało, że mamy tylko brukowiec o tej nazwie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Junak
 • Junak
 • 05.06.2012 22:00

III RP korupcją i zdradą stoi .....i to jest tragedia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 05.06.2012 21:42

@ Kolasa , nie bredź , bo się tobą zajmą specjaliści.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Kolasa
 • Marian Kolasa
 • 05.06.2012 21:36

Zobaczymy czy prokurator zajmie się autostradami, które były budowany na glinie i które już niektóre odcinki nadają się do remontu! A Stadion Narodowy kosztował ok. 2mld. zł .Taki sam, a nawet lepszy budowany w Niemczech kosztował połowę mniej ! Co na to prokuratura??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.