Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6447 miejsce

SB opłacała Piwowskiego?

Tygodnik "Wprost" na swoich stronach internetowych pisze, że posiada dowody na to, że znany reżyser Marek Piwowski był cennym i dobrze opłacanym agentem.

Fot. AKPA "Wprost" twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów z których wynika, że reżyser m.in. kultowego "Rejsu" otrzymał od Służby Bezpieczeństwa cztery wypłaty na łączną sumę 2,5 tys. złotych. Sam Piwowski na łamach tygodnika, zaprzecza aby brał pieniądze od SB.

W ubiegłym tygodniu Marek Piwowski przyznał się na łamach tygodnika "Newsweek", że współpracował z SB. Twierdził jednak, że była to pozorna współpraca i zgodził się na nią aby otrzymać paszport.

Znana blogerka Kataryna na swoim blogu, sugerowała - opierając się na wypowiedzi szefa IPN Antoniego Dudka, że przyznanie się do współpracy i próba obrócenia tego w żart, było ruchem wyprzedzającym.

"Wprost" zapowiedział publikację materiałów obciążających Piwowskiego w poniedziałkowym numerze tygodnika.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Co absolutnie nie umniejsza wartości jego filmów i celności satyry.
A z obserwacji tego co się działo oraz dzieje w naszym kraju - święci istnieją tylko w wyobrażeniach pobożnego ludu polskiego. Oraz swoich własnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kataryna ma łeb. Potwierdzam

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Znana blogerka Kataryna na swoim blogu, sugerowała - opierając się na wypowiedzi szefa IPN Antoniego Dudka, że przyznanie się do współpracy i próba obrócenia tego w żart, było ruchem wyprzedzającym." - o, nowy autorytet medialny w Polsce! No, no.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.