Facebook Google+ Twitter

Scarlett Johanson zagra w filmie braci Coen?

Wiele wskazuje na to, że Scarlett Johanson wzmocni obsadę najnowszego filmu braci Coen pod tytułem "Hail, Caesar!"

 / Fot. By Elen Nivrae (http://www.flickr.com/photos/nivrae/13220390694/) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsWiadomo już, że w filmie zagrają George Clooney i Josh Brolin. Jak donosi serwis Filmweb.pl trwają negocjacje z Ralphem Fiennesem, Tildą Swinton i Changing Tatum. Na liście pojawiły się kolejne nazwiska, wśród nich Scarlett Johanson.

Film "Hail, Caesar!" opowiadać będzie o Hollywood w latach 50. Główny bohater, to przysłowiowy "typ spod ciemnej gwiazdy", wykonujący brudną robotę dla wytwórni. Scarlett Johanson mogłaby wcielić się w rolę aktorki, która tuż przed rozpoczęciem zdjęć zachodzi w ciążę.

Johanson jest laureatką nagrody BAFTA i nagrody Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w kategorii najlepsza aktorka za film "Między słowami" z 2003 r. Występ w filmie "Dziewczyna z perłą" przyniósł jej nominację do Złotego Globu.

Bracia Joel i Ethan Coen mają na swoim koncie takie filmy jak "Big Lebowski", "Fargo" czy "To nie jest kraj dla starych ludzi". Ten ostatni zdobył m.in. cztery Oscary, dwa Złote Globy, 3 nagrody BAFTA.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.