Facebook Google+ Twitter

Scena live w "Absurd 228". 29 września wystąpi Shantelle Monique

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-25 12:06

Shantelle Monique, bo o niej właśnie mowa, to 23-letnia amerykańska artystka. W sobotę 29 września wystąpi na scenie live w "Absurd 228".

 / Fot. Materiały prasowe, https://www.facebook.com/events/526657234018342/Soulowa barwa głosu połączona z afrykańskimi opowieściami. Tak w skrócie można przedstawić wokalistkę, która w sobotę, 29 września, wystąpi w restauracji "Absurd 228".

Shantelle Monique, bo o niej właśnie mowa, to 23-letnia amerykańska artystka. Swoją pasję do muzyki zawdzięcza rodzinnie. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkół muzycznych w Miami i miejscowych chórów. Koncertować zaczęła bardzo szybko, bo już w wieku 16 lat, wykonując wiele standardów jazzowych. Przełomem w jej życiu okazał się występ wraz z grupą Talisman, wykonującą utwory a capella. Ich znakiem rozpoznawczym były historie afrykańskie, opowiadane za pomocą śpiewu. To właśnie oni zaszczepili w Shantelle Monique nutkę tradycji. Do dziś na koncertach możemy usłyszeć utwory w takim wykonaniu.

Na swoim koncie ma już 3 trasy koncertowe po RPA, które zrodziły fascynującą pasję łączenia rdzennej muzyki amerykańskiej z tradycyjnymi afrykańskimi pieśniami spirytualnymi. W swoim dorobku artystycznym ma na koncie współpracę z różnymi muzykami oraz producentami francuskim, która owocuje częstymi występami na paryskich scenach. A już 29 września będziemy mogli ją usłyszeć na scenie live w mokotowskiej restauracji "Absurd 228". Razem z nią wystąpi polski gitarzysta Tomasz Kośmiński, jeden z liderów francuskiej grupy Nils Project.

Bilety: 20/30 zł

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.