Facebook Google+ Twitter

Schetyna: Jeszcze nie czas, by Tusk przepraszał żonę generała Błasika

Stenogramy z kokpitu Tu-154M nie wykazały głosu gen. Błasika, ale Grzegorz Schetyna uważa, że "sprawa nie jest ciągle zamknięta". Dlatego też nie jest to jeszcze czas, żeby Tusk przepraszał żonę dowódcy Sił Powietrznych.

Sonda

Czy Tusk już teraz powinien przeprosić żonę gen. Błasika?

Schetyna, zapytany przez Radio Zet czy Tusk powinien przeprosić wdowę po gen. Błasiuku powiedział, że jego zdaniem lepiej poczekać z tym do zakończenia śledztwa. Ciągle trwają prace Prokuratury Wojskowej i mogą przeciagnąć się one jeszcze na kilka miesięcy.

Po odczytaniu czarnych skrzynek z kokpitu Tu-154M okazało się, że nie ma na nich głosu gen. Błasika. Zdaniem ekspertów trudno stwierdzić czy Dowódca Sił Powietrznych gen. Błasik, był obecny w kokpicie, ale nie można tego wykluczyć. Raporty komisji Millera z lipca 2011 zapewniały, że gen. Błasik był obecny w kabinie na chwilę przed katastrofą.

W związku z tymi informacjami Prawo i Sprawiedliwość domaga się ponownego rozpoczęcia śledztwa dotyczącego katstrofy smoleńskiej. Innego zdania jest szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna. Uważa on, że nie jest to potrzebne. Wystarczy, że sprawę prowadzi prokuratura.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

jędrzej
  • jędrzej
  • 20.01.2012 22:00

ja wyobrażam sobie ten tłum w kolpicie! przecież ci piloci nie mieli chwili na myślenie i skupienie uwagi na czynnościach bieżących!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.01.2012 21:56

wiemy tyle ze może był może nie różne interpretacje ekpertów bo to niełatwa sprawa skomplikowana techniczne i niejednoznacznie zawsze do odcyfrowania w kazdym razie nagranych kilkanascie głosów tak kilkanascie jak w salumie to już jest skandakiczne ze przez kabine tyle osób sie przewija!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 19.01.2012 14:47

@ Panie Kazimierzu , niestety epitety zwolenników partii jedynie słusznej są tu powszechne .Trudno znaleźć merytoryczne komentarze za to wyzwisk co niemiara. Smutne .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stanisław Bockenheim
  • Stanisław Bockenheim
  • 19.01.2012 13:42

Jasne! Nie ma też gwarancji, że w kabinie pilotów nie pojawił się ktoś inny z pasażerów, albo jakiś ufoludek. Nie ma też żadnej rękojmii, że nie pojawiła sie tam jakaś bomba, choć wiele na to wskazuje, tak jak to i owo wskazuje na to, że niejeden z komentatorów jest załganym komuchem czy po prostu rusofilem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janosik
  • Janosik
  • 19.01.2012 10:53

Kazimierz PO Nalewaj w twoim wieku najwyższy czas zmienic okulary bo cos cie PO ciemniło,albo mniej PO nalewaj to ujrzysz swiat w Polsce bez PO ciemnienia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Inko,jeżeli pan premier Tusk jest kundlem wg. pani to pani nie zasługuje na zabieranie głosu bo pani jest zwykła Swinią chodzącą w ludzkiej postaci,wstyd mi za panią i za tych co panią wychowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
krasnopiura
  • krasnopiura
  • 19.01.2012 05:36

Szkoda Tych pielgrzymów którzy zgineli w katastrofie,ale jak to w życiu bywa to byc może niektórym wdowom czy wdowcom to było na rękę,bo dostali zastrzyk finansowy ipozbyli się ciężaru rodzinnego,szkoda tylko że nie poleciało dwóch blizniaków to bysmy mieli mniej tego syfu politycznego w kraju.A tak nawiasem to z czego żyje ten konus i jego przydupasy którzy jeżdzą po kraju i żywią się krwią podatników.Może by ten szaleniec zaproponował cos wspaniałego dla dzieci i te pieniądze co włkonie tracą w podrózy przeznaczc np.na kolonie i obozy harcerskie.To staje się już chore i coraz trudniej naród to znosi,ale do czasu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
SONDA
  • SONDA
  • 19.01.2012 00:10

SONDA powinna być tak zatytułowana .
Czy żona żonę gen. Błasika powinna Polaków przeprosić za swego męża (samobójce i zabójce 95 osób co zginęli razem z nim )?

tak

100%

nie

9%

Przypomnę to generał Andrzej Błasik jako dowódca Sił Lotniczych zameldował gotowość do lotu , panu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu i był na pokładzie tego samolotu TU-154 M nr boczny 101!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
aptekarz
  • aptekarz
  • 18.01.2012 23:52

Tak,tak,najpierw musicie się nauczyć tego słowa na pamięc,chyba wam się przyda w niedalekiej przyszłości.