Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25494 miejsce

Schetyna: "Nie mogę zostawić Platformy w takiej, niełatwej sytuacji"

W wywiadzie z TVP Info, pierwszy wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej wyraził zmartwienie ostatnimi sondażami poparcia dla rządu, lecz jest przekonany, że zły okres minie.

Były Marszałek Sejmu - Grzegorz Schetyna / Fot. Marcin Marucha, domena publiczna, CC 3.0"Te ostatnie dni były trudne, nie tylko ze względu na pogodę. Na szczęście idzie wiosna, a w raz z nią więcej optymizmu, uśmiechu i energii" - powiedział Grzegorz Schetyna.

Polityk PO zagwarantował, że zrobi wszystko by partia "nie wkroczyła na ścieżkę, prowadzącą do przegranych wyborów". Odniósł się w ten sposób do spadającego poparcia dla PO i rządu Donalda Tuska. "Jestem pierwszym wiceprzewodniczącym i jednym z założycieli partii, więc jestem za nią odpowiedzialny. Nie mogę jej (Platformy) zostawiać zwłaszcza w takiej, niełatwej, sytuacji" - mówił były Marszałek Sejmu.

Schetyna, który w obecnej kadencji nie pełni żadnej ważnej roli w Platformie, ponownie zapewnił o swojej lojalności dla rządu Donalda Tuska i partii, mówiąc: "Ten rząd działa za krótko abyśmy mogli mu wystawiać cenzurki. Jest trudna sytuacja i musimy sobie z nią poradzić. To wielki projekt naprawy państwa i odpowiedzialności za państwo". Działania premiera określił jako jasną wizję działań i zmian.

"Na razie nie gramy, bo jest za dużo śniegu" - dodał polityk PO, którzy wraz z Donaldem Tuskiem często gra w piłkę nożną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Donald Dyzma
 • Donald Dyzma
 • 22.02.2012 18:56

Tancowaly dwa Michaly jeden duzy drugi maly ,jakie szlo takie spotkalo ,Jeden wart drugiego?Nie lubia sie bo ten Byl w ZOMO a ten W ORMO.I to cala prawda o POLsce .Kundel na kundlu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Wyrda
 • Jan Wyrda
 • 18.02.2012 19:04

Do alicja i maderatora Pominąwszy to, że ta alicja jest bezmyślna, to takie wpisy z taką ilością wulgaryzmów powinno się eliminować, by zachować odrobinę kultury i nie ranić uszu przyzwoitych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Wyrda
 • Jan Wyrda
 • 18.02.2012 18:54

Bo musi bronić siebie,przecież kiedy układ się zawali to wyjdą na jaw brudne sprawy zagrażające gardłu. Nierozsądnym byłoby zaniechać działania w tej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pretorian
 • Pretorian
 • 17.02.2012 23:50

No jakże by mógł, co za k...cyrk

PS. ACTA może wejść w innej ustawie !!! - ACTA BIS !!! na YouTube

Komentarz został ukrytyrozwiń
alicja
 • alicja
 • 17.02.2012 20:21

Taki sam chuj jak Tomaszewski. Pytanie : kto w PO nie jest chujem ? Z Rydzykiem sobie nie mogą dać rady i ten cap ich opierdala a Schetyn głupio się uśmiecha. Ucieszyłam się jak zobaczyłam Icka Rostkowskiego w wystąpieniu sejmowym ! Całkiem mu odjebało ! Furiat. Już udaje wariata żeby mieć możność uniknięcia prokuratora. Albo spierdoli do Izraela ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
VERSAILLES
 • VERSAILLES
 • 16.02.2012 22:59

A co może Schetyna innego mówić?
bez Tuskaszenki i Peło jest niczym,kompletne zero!
Co mu POzostało? Tylko trzymać się tej
tonącej zgniłej łajby,to może jakoś do brzegu
dodryfuje w miarę bezpiecznie.
Ma chłopina świadomość co spotkało PJN_onków po zdradzie PiSu
No i co on może POzwolić czy niePOzwolić
To wyborcy zadecydują i to już niedługo,
by ten nierząd nie zrujnował Polski całkowicie

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 16.02.2012 19:17

schetyna zbawca ludu..wspomnial sobie w pore ,,,,,zaczyna gre z TUSKIEM w dobrego i zlego polityka a chodzi tylko o slupki sondazowe ..rudy nie odda wladzy..po trupach do UNIJNEGO celu..

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomm
 • tomm
 • 16.02.2012 19:13

kazda wladza robi tak samo...pierwsze obietnice bez pokrycia a potem wolna POLKA..tak robi PO wczesniej pis ,sld aws.uw......to jest chory kraj biezmy przyklad z SZWECJI NORWEGI....a nie BIALORUSI..

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 16.02.2012 18:57

zły czas dla PO i TUSka dopiero przyjdzie kompromitacja z ACTA a teraz z emeryturami .. bo gdy od lat rynek pracy jest w polsce katastrofalny podnosi sie wiek jakby miejsc pracy miało przybyć co za bajka a tu ludzie uciekają na zachód przede wszystkim młodzi bo starzy to żebrzą na osiedlach(tylko dla co 3 polaka w wieku powyżej 55 jest praca!!} więc sie pytam co to za pseudoreforma ?? dlatego prognozuje ze w krótkim czasie popularność mojej partiiPO{chyba byłej} spadnie do 0 ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 16.02.2012 16:29

Nie pozwolę by PO przegrała wybory ,Polskę pchnę na ścieżkę wzrostu gospodarczego,ten rząd działa za krótko ,ale udowodnimy wam za 100 lat że to nie przechwałki ,Donald Tusk to jest Zuch i wszystkim udowodni
że zostawi nas niedługo bez spodni .... Takie dyrdymały panie Schetyna może pan wciskać" LEMINGOM "pańskiego pokroju - Polacy nie gęsi i mózgownicę używają ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.