Facebook Google+ Twitter

Schetyna: "Nie mogę zostawić Platformy w takiej, niełatwej sytuacji"

W wywiadzie z TVP Info, pierwszy wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej wyraził zmartwienie ostatnimi sondażami poparcia dla rządu, lecz jest przekonany, że zły okres minie.

Były Marszałek Sejmu - Grzegorz Schetyna / Fot. Marcin Marucha, domena publiczna, CC 3.0"Te ostatnie dni były trudne, nie tylko ze względu na pogodę. Na szczęście idzie wiosna, a w raz z nią więcej optymizmu, uśmiechu i energii" - powiedział Grzegorz Schetyna.

Polityk PO zagwarantował, że zrobi wszystko by partia "nie wkroczyła na ścieżkę, prowadzącą do przegranych wyborów". Odniósł się w ten sposób do spadającego poparcia dla PO i rządu Donalda Tuska. "Jestem pierwszym wiceprzewodniczącym i jednym z założycieli partii, więc jestem za nią odpowiedzialny. Nie mogę jej (Platformy) zostawiać zwłaszcza w takiej, niełatwej, sytuacji" - mówił były Marszałek Sejmu.

Schetyna, który w obecnej kadencji nie pełni żadnej ważnej roli w Platformie, ponownie zapewnił o swojej lojalności dla rządu Donalda Tuska i partii, mówiąc: "Ten rząd działa za krótko abyśmy mogli mu wystawiać cenzurki. Jest trudna sytuacja i musimy sobie z nią poradzić. To wielki projekt naprawy państwa i odpowiedzialności za państwo". Działania premiera określił jako jasną wizję działań i zmian.

"Na razie nie gramy, bo jest za dużo śniegu" - dodał polityk PO, którzy wraz z Donaldem Tuskiem często gra w piłkę nożną.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Donald Dyzma
  • Donald Dyzma
  • 22.02.2012 18:56

Tancowaly dwa Michaly jeden duzy drugi maly ,jakie szlo takie spotkalo ,Jeden wart drugiego?Nie lubia sie bo ten Byl w ZOMO a ten W ORMO.I to cala prawda o POLsce .Kundel na kundlu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Wyrda
  • Jan Wyrda
  • 18.02.2012 19:04

Do alicja i maderatora Pominąwszy to, że ta alicja jest bezmyślna, to takie wpisy z taką ilością wulgaryzmów powinno się eliminować, by zachować odrobinę kultury i nie ranić uszu przyzwoitych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Wyrda
  • Jan Wyrda
  • 18.02.2012 18:54

Bo musi bronić siebie,przecież kiedy układ się zawali to wyjdą na jaw brudne sprawy zagrażające gardłu. Nierozsądnym byłoby zaniechać działania w tej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pretorian
  • Pretorian
  • 17.02.2012 23:50

No jakże by mógł, co za k...cyrk

PS. ACTA może wejść w innej ustawie !!! - ACTA BIS !!! na YouTube

Komentarz został ukrytyrozwiń
alicja
  • alicja
  • 17.02.2012 20:21

Taki sam chuj jak Tomaszewski. Pytanie : kto w PO nie jest chujem ? Z Rydzykiem sobie nie mogą dać rady i ten cap ich opierdala a Schetyn głupio się uśmiecha. Ucieszyłam się jak zobaczyłam Icka Rostkowskiego w wystąpieniu sejmowym ! Całkiem mu odjebało ! Furiat. Już udaje wariata żeby mieć możność uniknięcia prokuratora. Albo spierdoli do Izraela ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
VERSAILLES
  • VERSAILLES
  • 16.02.2012 22:59

A co może Schetyna innego mówić?
bez Tuskaszenki i Peło jest niczym,kompletne zero!
Co mu POzostało? Tylko trzymać się tej
tonącej zgniłej łajby,to może jakoś do brzegu
dodryfuje w miarę bezpiecznie.
Ma chłopina świadomość co spotkało PJN_onków po zdradzie PiSu
No i co on może POzwolić czy niePOzwolić
To wyborcy zadecydują i to już niedługo,
by ten nierząd nie zrujnował Polski całkowicie

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 16.02.2012 19:17

schetyna zbawca ludu..wspomnial sobie w pore ,,,,,zaczyna gre z TUSKIEM w dobrego i zlego polityka a chodzi tylko o slupki sondazowe ..rudy nie odda wladzy..po trupach do UNIJNEGO celu..