Facebook Google+ Twitter

Schetyna o programie PiS: Pisany nierealnym atramentem. Bądźmy poważni

Grzegorz Schetyna podobnie jak Donald Tusk uważa, że nowy program PiS jest niewiarygodny. "Jeżeli się analizuje ten program, wchodzi w szczegóły, to widać, że jest on pisany takim optymistycznym i nierealnym atramentem" - powiedział.

 / Fot. By Aargambit (Plik: Grzegorz Schetyna w Lublinie.jpg) [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia CommonsGrzegorz Schetyna przyznał, że propozycje, które PiS przedstawiło na swojej konwencji, są ciekawe. Niestety, podobnie jak premier, polityk uważa, że są nierealne. "Jeżeli się analizuje ten program, wchodzi w szczegóły, to widać, że jest on pisany takim optymistycznym i nierealnym atramentem" - skomentował.

Polityk zarzucił partii, że nie wpisała programu w plan finansowy. Pomysły ładnie brzmią i mogą przyciągnąć wyborców, ale niestety, pojawiają się programy jak przełożyć teorię na praktykę.

"Jeśli ktoś jest poważny, jeśli tworzy poważny program polityczny, jeśli idzie po zwycięstwo w wyborach, to musi to powiedzieć, pokazać. To jest zawsze najtrudniejsze, ale niezbędne, by dać wiarygodność swojej ofercie politycznej. A tu tego nie ma" - skwitował Schetyna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.