Facebook Google+ Twitter

Schetyna obali Tuska? Tak sugeruje Brudziński

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-08-28 16:09

Prawo i Sprawiedliwość złożyło posłom Platformy Obywatelskiej propozycję obalenia rządu Donalda Tuska i zastąpienia go innym politykiem PO - twierdzi Onet.pl.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaJoachim Brudziński w rozmowie z "Super Expressem" sugeruje, że obecnego premiera może zdradzić Grzegorz Schetyna i to on miałby stanąć na czele nowego rządu. Schetyna wraz z grupą swoich zwolenników, a także część posłów popierających Jarosława Gowina, mógłby poprzeć konstruktywne wotum nieufności, które jesienią planuje przeprowadzić partia Brudzińskiego - czytamy w serwisie Onet.pl

Jarosław Kaczyński jako premier nie miałby teraz żadnych szans, stąd taka właśnie propozycja. Poza tym, bez głosów PO nie uda się skutecznie przeprowadzić tego przedsięwzięcia.

PiS bardzo liczy na Schetynę, po tym jak ten został odstawiony przez Tuska na boczny tor. "On ma pamięć słonia i może wystąpić przeciwko Donaldowi Tuskowi" - powiedział Joachim Brudziński.

Oprócz konstruktywnego wotum nieufności, partia Jarosława Kaczyńskiego przedstawi pakiet własnych propozycji w celu naprawy sytuacji w Polsce.

Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (46):

Sortuj komentarze:

JW@
  • JW@
  • 29.08.2012 22:04

Platforma grzecznie odda władzę pod naciskiem opinii publicznej. Wcześniejsze wybory i tyle.... Albo rząd przejściowy bez Platformy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 29.08.2012 21:54

JW@ , czy planujecie wojnę domową ? Skąd ta pewność ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 29.08.2012 20:43

Żadne trzy lata - tej jesieni Platfusy skończą żywot ,tej jesieni.Agentura jest skończona ,wraz z III RP .To jest finish tej partii .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
  • elf
  • 29.08.2012 20:26

@ Panie Bruździński , do wyborów 3 lata . Może by tak pokusić się wygrać wybory choć raz uczciwie ? Z woli wyborców a nie intrygami . Kurski was opuścił i co ? Szukacie bulterierów ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 29.08.2012 10:01

Platforma jest na zjeżdzie --- po równi pochyłej i to jest już końcówka ich radosnej twórczości - musicie to zrozumieć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania d.
  • ania d.
  • 29.08.2012 09:59

Donald Tusk będzie jeszcze długo rządził. Amen

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej 76
  • andrzej 76
  • 29.08.2012 09:54

Do Mirek K Dzisiaj 09:41

Jakie społeczeństwo PISDOLANDU !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 29.08.2012 09:45

Platforma zdaje sobie sprawę co ich czeka po przegranych wyborach. Oni już się widzą w kryminale, dlatego te

kłamstwa w sondażach, łamanie reguł demokratycznych, mordy polityczne i inne świństwa. Zdają sobie dobrze sprawę z tego że zostaną dokładnie rozliczeni i według zasług. A jest co rozliczać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 29.08.2012 09:41

Społeczenstwo zyczy sobie by Kaczyński objął władzę - bo obecni durnie są skończeni. Jeśli społeczeństwo tego chce, no to trzeba przyjąć wyzwanie - społeczeństwu się nie odmawia!

Nie będzie żadnej koalicji - PiS zdobędzie taką przewagę że będzie rządził samodzielnie! Zresztą z kim rządzić z agenturą ,trupami z poprzedniej epoki z gangsterami i złodziejami???

Komentarz został ukrytyrozwiń
front
  • front
  • 29.08.2012 09:29

Leszek Miller powiedział wyraźnie, że nie będzie robił z Kaczyńskim żadnych interesów. Nawet Ziobro tego nie poprze. Więc zapomnijcie o nowych wyborach...