Facebook Google+ Twitter

Schetyna winien niskiej frekwencji prawyborczej?

Jak pisze na swoim blogu Janusz Palikot, przegranym prawyborów okazał się Grzegorz Schetyna i sądzi, że podczas majowego kongresu zostaną wyciągnięte pewne wnioski.

Janusz Palikot / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Janusz_Palikot._2.JPG&filetimestamp=20080516233129W opublikowanym dzisiaj wpisie na blogu polityk PO, Janusz Palikot, podsumowuje prawybory. Jak twierdzi na wstępie, wygrała je Platforma, a najlepszym tego dowodem są "jęki opozycji". W dalszej kolejności wymienia Bronisława Komorowskiego, którego bagaż doświadczeń okazał się według autora blogu silniejszy od "sprawności Radosława Sikorskiego". Jednak tego ostatniego też nie pomija w swoim rankingu wygranych. Jak bowiem twierdzi, umocnił on swoją pozycję w Platformie Obywatelskiej.

Największym zaskoczeniem okazuje się jednak uznanie Grzegorza Schetynę za przegranego prawyborów. Na tym jednak bloger nie poprzestaje i wypomina partyjnemu koledze mylne prognozy, dotyczące ostatnich scenariuszy politycznych, a także obarcza go winą za niską frekwencję prawyborczą, bo "to jest dokładnie obszar działania sekretarza generalnego partii".

Źródło: Blog Janusza Palikota

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy rzeczywiście było kogo wybierać? Może dlatego taka frekwencja? A może to typowe dla Polski i obowiązującego systemu, w który nie wierzą nawet wygrani?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.