Facebook Google+ Twitter

Schetyna wróci do rządu? "PO potrzebuje zmian, zanim będzie za późno"

Cezary Grabarczyk zaproponował, aby Grzegorz Schetyna wrócił do rządu. Były marszałek Sejmu jest mile zaskoczony tą propozycją, ale uważa, że jego powrót nic nie zmieni. "Ja uważam, że jeżeli zmieniać, to rzeczywiście zmienić twardo i dosyć szeroko, bo to się też Platformie przyda przed tym dwuletnim maratonem wyborczym" - stwierdził.

 / Fot. Archiwum PolskapresseW Kontrwywiadzie na antenie RMF FM Grzegorz Schetyna odniósł się do propozycji Cezarego Grabarczyka dot. jego powrotu do rzadu. Były marszałek Sejmu uważa jednak, że ten powrót nic nie zmieni, bo Platformie potrzebne są większe zmiany.

Schetyna stwierdził, że Donald Tusk powinien podsumować pracę niektórych ministrów i wyciągnąć wnioski. "Ja uważam, że jeżeli zmieniać, to rzeczywiście zmienić twardo i dosyć szeroko, bo to się też Platformie przyda przed tym dwuletnim maratonem wyborczym" - powiedział Konradowi Piaseckiemu.

Według polityka, Platforma ma coraz mniej czasu na odbudowanie formy. "Musimy naprawdę zacząć nowy rozdział w historii Platformy Obywatelskiej, a żeby to zrobić, to musimy być znowu wszyscy razem i wierzyć, że przychodzi ten czas wspólnego, nowego początku" - apelował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.