Facebook Google+ Twitter

Schetyna, Żelichowski i Martyniuk nie ufają Macierewiczowi

Zdaniem Marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny, Biała Księga zaprezentowana przez PiS nie jest wiarygodna ze względu na osobę Antoniego Macierewicza. Z kolei poseł Martyniuk z SLD uważa, że wnioski komisji Macierewicza nie mogą być adekwatne, bo ta nie miała dostępu do źródeł.

 / Fot. PAP/Jacek Turczyk"Wszystko co robi Antoni Macierewicz jest niewiarygodne i jego obecność odbiera wiarygodność każdym działaniom, także pracy tego zespołu i tego raportu" - powiedział Radiu Zet Grzegorz Schetyna. Zdaniem Marszałka wyjaśnienia przyniesie raport komisji Millera, po którym będzie można wszcząć ewentualne postępowania prokuratorskie.

Zdaniem Stefana Niesiołowskiego, Biała Księga, to wymysły człowieka "chorego z nienawiści", które nie mają żadnej wartości merytorycznej. Według niego Macierewicz z góry założył, że prezydenta zabili wspólnie Tusk, Komorowski i Putin.

Macierewicz o Białej Księdze: Załoga błagała o zapasowe lotnisko


W podobnym tonie wypowiadał się Stanisław Żelichowski z PSL. "Mierzi mnie jak jeszcze na tych trupach próbuje się jakiś chocholi taniec wykonywać" - czytamy stwierdzenie posła w TVN24.

Z Białej Księgi, którą przedstawił PiS, wynika że większość winy za katastrofę smoleńską ponosi Rosja. Zdaniem polityków tej partii, Rosjanie z pełną świadomością dezinformowali pilotów, w efekcie czego doszło do tragedii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

oleander
 • oleander
 • 28.07.2011 18:56

do puchacza, ...gdybyś się nałykał helu.Dałeś popis swojej ignorancji na poziomie SP,nie zabieraj głosu ciemniaku bo potrafisz jedynie ujadać jako ten glempowy kundelek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ministrateg
 • ministrateg
 • 29.06.2011 22:11

=GŁUPICH NIE SIEJĄ A WSZĘDZIE ICH PEŁNO=
Publikowanie tzw. białej księgi w sprawie katastrofy smoleńskiej wcale Polsce nie pomoże w otwarciu rosyjskiego rynku dla polskich warzyw, są to straty wymierne liczone w euro. Trudno się dziwić, że Rosjanie nas nie kochają. Co do meritum sprawy to same bzdury, nawet gdyby wszystkie te uwagi dokładnie spełnić z wyj.zakazu lądowania to i tak do katastrofy by doszło . Zabronić lądowania obcemu prezydentowi Rosjanie nie mogli , to on sam powinien zabronić lądowania swoim pilotom , gdyby tak uczynił katastrofy by nie było. Co do samej wizyty ;była tylko jedna wizyta na zaproszenie strony rosyjskiej , na szczeblu rządowym , więc jakim sposobem miał tam lecieć prezydent, skoro nie był szefem rządu? Ten niby raport robi wodę z mózgu zwykłym laikom i bardzo szkodzi Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 29.06.2011 20:40

jakbym nałykał sie ruskiego helu gadał bym jak macierewicz bo czego nie plecie sie na haju ale co z jego wyznawcami

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibol
 • kibol
 • 29.06.2011 19:31

to, że Schetyna, Żelichowski i Martyniuk nie ufają Macierewiczowi to w koalicji PO-PSL normalka.
Płacą im za NIEUFANIE, to nie ufają.

W PO i PSL to tak jak w "Piłkarskim pokerze" czyli
zapłacili za 3:0 to mają 3:0. t
u pieniądz ważniejszy od Prawdy i Uczciwości

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
 • JM
 • 29.06.2011 19:23

Każde ugrupowanie w naszym kraju ma swojego "Palikota".W PISie jest nim Macierewicz,w PO Niesiołowski.Nie są to głupi ludzie,ale lepiej by było gdyby nie wypowiadali się publicznie>mają za dużo jadu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
 • JM
 • 29.06.2011 19:14

@Katoliku z Chicago
Czytaj lepiej Pismo Święte to może jeszcze coś zrozumiesz.Nie potępiaj,bo sam będziesz potępiony.Jako katolik nie masz prawa nikogo nazywać szatanem.Jak Ci Rydzyk nie odpowiada to go nie słuchaj.Kaczyńskiego popiera przynajmniej 30 % Polaków w tym bardzo wielu katolików,wśród nich są pewnie żli i dobrze,ale nie Ty bedziesz ich osądzał(nie jesteś Bogiem).

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
 • re
 • 29.06.2011 18:42

Macierewicz+zaufanie
karkołomna konstrukcja frazeologiczna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potwierdzeniem tego są chociażby wypowiedzi wymienionych przez Autora polityków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po konferencji PiS E. Klich zapytany przez media co sądzi o tej konferencji powiedział, że fakty o których tam mówiono są prawdziwe. Natomiast nie można się zgodzić z ich interpretacją. Tu ważniejsze są fakty, ich interpretacja zależy od tego kto je interpretuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.