Facebook Google+ Twitter

Schmitt zmienia zdanie. Będzie skakał do 2012 roku

Były najlepszy skoczek narciarski świata Martin Schmitt zmienia decyzję o zakończeniu swojej narciarskiej kariery. Początkowo miało to nastąpić sezonie 2010/2011. Teraz twierdzi, że chce jeszcze skakać w 2012 roku.

Były najlepszy skoczek narciarski świata Martin Schmitt zmienia decyzję o zakończeniu swojej narciarskiej kariery. / Fot. Creative Commons http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:4wiki_schmitt_martin.jpg&filetimestamp=20060915213503 -Początkowo planowałem, że ten sezon będzie moim ostatnim. Teraz uważam, że mogę skakać jeszcze w następnym - poinformował niemiecki skoczek.

Martin Schmitt dwukrotnie - w roku 1999 i 2000 - zdobywał Kryształową Kulę. Wywalczył złoty medal olimpijski i cztery tytuły mistrza świata. Ostatnich sezonów nie może zaliczyć do udanych. Wiele brakuje mu do najwyższej formy. W połowie poprzedniego cyklu Pucharu Świata zawodnik przerwał nawet starty.

Jak czytamy na stronach TVN24.pl Schmitt przyznał, że musiał się głodzić, aby nie wypaść z czołówki, ale nie wpłynęło to negatywnie na jego dyspozycję fizyczną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.