Facebook Google+ Twitter

Schronienie w Porcie

Znowu jest gdzie zjeść, znowu jest gdzie spędzić aktywnie swój czas, bo kolejny zakupowy plac zabaw powstał. Port dobił do portu i co to zmienia?

Żądali, demonstrowali na ulicach, nagłaśniali to wydarzenie we wszystkich dzielnicach Łodzi. Nawet gdyby ktoś chciał zapomnieć o tym, że wielkie otwarcie tuż tuż, to nie było to możliwe. I tak urodziło się młodsze dziecko Manufaktury. Rocznik 2010. Marzec, prawie wiosna, może dobrze to wróży.

Ponad 200 sklepów rozkręca interes. Do tego wszystkiego należy doliczyć jeszcze punkty gastronomiczne i rozrywkowe. Bilans wydaje się dość konkretny.

Z relacji od znajomych wiem, że można było się nieźle przygotować na wiosnę, bo wszystko było w promocjach. Maraton zaczął się już od pamiętnego czwartku. Ci, którzy zwlekali, na pewno w czasie weekendu już nie odpuścili sobie tej wizyty.

Atrakcja? Dla mnie żadna. Radość, że powstał kolejny taki obiekt w Łodzi? Żadna. Pochody na ulicy pod hasłem „ Żądamy Portu dla Łodzi’ - niezrozumiałe. Chyba są istotniejsze kwestie społeczne, na które można by zwrócić uwagę. Nie byłam i nie wybieram się.

Na każdym kroku jestem otoczona albo Galerią Centrum albo Manufakturą albo Portem. Z tego chcemy słynąć? Z otoczenia miasta centrami handlowo- rozrywkowymi? Mamy magiczne trio, które jest alternatywą, a czasami pierwszorzędnym punktem weekendowego wypoczynku.
Trochę mnie to dziwi. Przecież walczymy o tyle sensownych inwestycji w Łodzi, a mamy Port. I najważniejsze, żeby było największe, najnowsze i naj naj naj ….
Co będzie następne?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

One nie trwają wiecznie...też umierają
http://www.deadmalls.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.