Facebook Google+ Twitter

Science fiction w warszawskim kinie Iluzjon!

Kino Iluzjon zaprasza od 17 do 25 lipca na filmy science fiction. Słynne filmy, sławni reżyserzy, niezwykłe zdjęcia, zapierające dech efekty specjalne, filmy nagradzane Oscarami.

 / Fot. PlakatMiasto przyszłości można zobaczyć w filmie „Metropolis” w reżyserii Fritza Langa, oscarowe efekty specjalne w obrazie „2001: Odyseja kosmiczna” Stanley’a Kubricka. Klasyka gatunku to „Gwiezdne wojny” George’a Lucasa - ten pokaz będzie obfitował w wiele atrakcji, m.in. będzie spotkanie polskich fanów tego obrazu w strojach jak z filmu, nauka władania świetlnym mieczem i konkursy.

Oczywiście nie zabraknie filmu w reżyserii Stevena Spielberga - obrazu nagrodzonego dwoma Oscarami - „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”. Zobaczymy też wspaniały film Ridley'a Scotta „Obcy – 8. pasażer Nostromo” oraz „Obcy” Jamesa Camerona.

Polski film science fiction reprezentuje znakomita komedia Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.
Kolejne ekscytujące filmy to „Barbarella” z Jane Fondą w reżyserii Rogera Wadima i „Stalker” Andrieja Tarkowskiego zrealizowany według powieści braci Strugackich „Piknik na skraju drogi”.

Kino Iluzjon zaprasza na filmy science fiction od 17 do 25 lipca 2009. Repertuar na lipiec jest bogaty, a szczegóły na stronie fn.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.