Facebook Google+ Twitter

Ścisk, tłok, wulgaryzmy. Cmentarz Bródnowski 1 listopada

Osoby odwiedzające dziś groby swych bliskich na warszawskim Cmentarzu Bródnowskim miały ogromne problemy z wejściem i wyjściem z tamtejszej nekropolii.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ścisk, tłok i przepychankiFot. Ewa Naukowicz-Wójcik
Ścisk, tłok i przepychanki
Fot. Ewa Naukowicz-Wójcik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

A gdzie w tym wszystkim jest prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Na tym właśnie polega dziś dziennikarstwo." - niestety:( Bezustannie dziesiątki bezsensownych, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością tytułów, wymusza na nas, po trosze wbrew naszej woli, przeczytanie danego artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Cytując ten frazeologizm miałam na celu dokładnie to, co Pan napisał- Chwytliwy, aczkolwiek niezupełnie zgodny z prawdą dobór słów."

Na tym właśnie polega dziś dziennikarstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też tak uważam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja to natrafiwszy na taki tłum po prostu bym zrezygnował. Czy naprawdę nikt z tych ludzi nie był w stanie pomyśleć racjonalnie? Naprawdę nic by im się nie stało jakby przyszli następnego dnia...
A co do dantejskich scen to lekka z nimi jednak przesada. Były i przepychanki i awantury i bójki co już jest zupełną paranoją. Ale takie sceny to by nastąpiły jakby tłum wpadł w panikę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Także byłem przed wejściem na Bródnowski od strony Wysockiego przed 13 nie można było ani wejść ani wyjść taki był gtgantyczny zator...policjanci byli zupełnie bezradni...wejście czy wyjście trwało bez końca...szło się centymetr na minutę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krystian Jamróz - panujący ścisk uniemożliwiał ustalenie ilości rannych, ale zapewniam Pana, iż na własne uszy słyszałam sygnał karetki pogotowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krystian Jamróz - pisząc w opisie zdjęcia o "dantejskich scenach" wyraźnie powołałam się na konkretne źródło. Informacja ta została pominięta. Cytując ten frazeologizm miałam na celu dokładnie to, co Pan napisał- Chwytliwy, aczkolwiek niezupełnie zgodny z prawdą dobór słów.
P.S Jeśli chodzi o mnie, to doskonale wiem, co oznacza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile osób zostało rannych lub zginęło? Myślę że warto trafniej dobierać słowa i sprawdzić co oznacza zwrot "dantejskie sceny".

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tradycyjnie potrafili się zachować jak prawdziwi katolicy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.