Facebook Google+ Twitter

Scooter dał radę

Wczoraj wieczorem sezon gdańskiej letniej sceny muzycznej zapoczątkował występ gwiazdy happy hardcore - niemieckiego zespołu Scooter.

Zespół Scooter jest doskonale znany miłośnikom brzmienia happy hardcore. Pod wpływem jego twórczości ukute zostało nawet określenie UK Hardcore. Wczorajszy koncert nie był zaskoczeniem dla fanów.

fot. Piotr KempaZbierająca się powoli publiczność wysłuchała najpierw supportującej zespół grupy Charisma. Po długim oczekiwaniu, o godz. 22, na scenę wkroczył Scooter, rozpoczynając półtoragodzinny set przepełniony singlowymi nagraniami zespołu. Pewną ciekawostką było pojawienie się w kilku utworach gitarzysty z irokezem. Nowy członek zespołu grał nawet solówki, które mogły nie przypaść do gustu większości spośród widzów tego show.

fot. Piotr KempaŚwiatła, brzmienie i reżyseria spektaklu to zdecydowanie najmocniejsze punkty wieczoru - choć być może ktoś będzie zdania, że największy aplauz należy się półnagim tancerkom. Na bis zabrzmiały dwa bodaj największe przeboje Scootera - elektryzujący "Fire" na dwie gitary (jedną dzierżył sam frontman HP Baxxter) oraz "Hyper Hyper" - pierwszy singiel zespołu, o którym można z całą pewnością powiedzieć, że nie zestarzał się mimo swoich 12 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.