Facebook Google+ Twitter

Scream Rock Festival już w sobotę w warszawskiej Stodole

Najbliższa sobota będzie świętem dla fanów ciężkiego brzmienia. Już 2 kwietnia w Stodole zagrają Acid Drinkers, Decapitated, Blindead, Corruption, Pneuma i Broken Betty.

Tytus, lider Acid Drinkers. / Fot. Radosław ZawadzkiGwiazdą wieczoru będzie ekipa Tytusa, której przedstawiać nie trzeba. Wystarczy wspomnieć tylko o takich wyróżnieniach jak Złoty Bączek, Fryderyki czy nagrody magazynu Teraz Rock. Najbardziej widowiskowa trash metalowa grupa w naszym kraju w ubiegłym roku wydała cover album „Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again”, na którym znajdziemy utwory takich artystów jak Iron Maiden, Led Zeppelin, Slayer czy Metallica. W trakcie koncertu swoje święto obchodzić będzie Ślimak, perkusista kapeli. Odbierze statuetkę za zwycięstwo w plebiscycie na Najbardziej Inspirującego Polskiego Perkusistę Wszech Czasów. Jako zwiastun sobotnich emocji warto zobaczyć pewną zabójczą rozgrywkę w pokera, uwiecznioną na ostatnim klipie do utworu „Hit The Road Jack”Mocne death metalowe uderzenie zaserwuje nam formacja Decapitated. Istniejący od 1996 roku zespół wystąpił już na Metalmanii, Hunter Feście, został zaproszony nawet na polską edycję Ozzfest, gdzie supportował Ozziego Osbourne'a czy takie kapele jak Tool i Slayer. W ubiegłym roku Decapitated grało jako headliner na trasach w Anglii i Australii, wystąpili również na kilku europejskich festiwalach. Zespół od lutego zaczął pracować nad swoją piątą płytą, która amerykański „Decibel Magazine” zaliczył do ” „TOP 25 najbardziej oczekiwanych albumów w 2011 roku”".

Blindead / Fot. Radosław ZawadzkiUbiegły rok przyniósł również świetną płytę kolejnej kapeli, którą zobaczymy w sobotę. Po wydaniu „Affliction XXIX II MXMVI”, Blindead możemy śmiało zacząć postrzegać jako nasz nowy towar eksportowy obok takich grup jak Behemoth czy Riverside. W czasie koncertów Blindead odgrywa swój nowy album w całości, dodatkową atrakcją jest film Romana Przylipiaka, który ilustruje koncept album.

W sobotę zobaczymy również Corruption, Pneuma i Broken Betty.

Rozpiska godzinowa na sobotę:
17.30 - otwarcie bram
17.35 - 18.05 Psychollywood
18.15 - 18.50 Broken Betty
19.00 - 19.35 Pneuma
19.45 - 20.25 Corruption
20.35 - 21.20 Blindead
21.40 - 22.40 Decapitated
23.00 - 00.30 Acid Drinkers

Bilety: 49 złotych, 59 złotych w dniu koncertu.

Więcej informacji na stronie Stodoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.