Facebook Google+ Twitter

Seal pozytywnie wibrował publicznością w Białymstoku

Pozytywne Wibracje Festiwal przeszedł już do historii. Niewątpliwie największą gwiazdą tego wydarzenia był występ (po raz pierwszy w Polsce) Seala.

Seal / Fot. SvG/domena publicznaWydarzeniem lata w Białymstoku był festiwal Pozytywne Wibracje. Wszyscy, którzy w nim uczestniczyli zapamiętają imprezę na długo.

Niewątpliwie największą gwiazdą tegorocznej edycji był legendarny Seal, który w Polsce wystąpił po raz pierwszy. To właśnie dlatego artysty przybyło wiele ludzi z całej Polski, ale również i z krajów Europy Zachodniej. – Jesteśmy wielkimi fanami Seala , przyjechaliśmy specjalnie do Białegostoku z Berlina, aby go usłyszeć. Bardzo podoba się nam ten festiwal, ponieważ jest on inny niż wszystkie. Pałac Branickich robi nie powtarzalny klimat, jest on swoistą scenografią i jest to fantastyczny widok – mówią Suzan i Frank.

Wykonawca podczas sobotniego koncertu porwał do tańca praktycznie cały dziedziniec przed Pałacem. Ludzie ruszali się w rytm jego największych przebojów. Co więcej, muzyk przedłużył swój koncert o prawie trzydzieści minut. Publiczność reagowała fantastycznie.

Oby w następnym roku Pozytywne Wibracje Festiwal były jeszcze lepszym przedsięwzięciem niż w tym roku.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.