Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11607 miejsce

Sebastian Fabijański na torze kartingowym

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-07 16:02

Centrum Kartingowo-Biznesowe Grand Prix powita u siebie młodego, ale obiecującego aktora, Sebastiana Fabijańskiego. Bohater „Tancerzy” , „1920. Wojna i miłość” i „Linii życia”, tym razem pokaże swoje umiejętności rajdowe.

W sobotę 10 lipca o godzinie 12 Sebastian pojawi się w warszawskim Blue City. Nie będzie tym razem grał na planie kolejnego filmu, a zasiądzie za kierownicą gokarta włoskiej produkcji. Odbierze odpowiednie przeszkolenie teoretyczne, w czasie którego zapozna się z zasadami bezpieczeństwa na torze, systemem sygnalizacji flagowej oraz podstawowymi zasadami jazdy.

Fabijański dostanie dla siebie 8-minutową jazdę (około 17 okrążeń) i jeden cel – osiągnąć jak najlepszy czas. Wynik aktora zostanie zapisany na specjalnie przygotowanej tablicy wyników, na której widnieje już nazwisko Marcina Nowaka i jego czas 22,648 sekundy. Czy Sebastianowi uda się pokonać czas doświadczonego siatkarza?

Wydarzenie potrwa około półtorej godziny. Będzie możliwość wzięcia autografu, porozmawiania chwilę z Sebastianem, a nawet sprawdzenia się z nim na torze.

Dodatkowo Centrum Grand Prix przeprowadza konkurs na Facebooku. Zadaniem konkursowym jest wytypowanie najlepszego czasu,
jaki osiągnie Sebastian.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.