Facebook Google+ Twitter

Sebastian Kulczyk ożenił się we Francji

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-06-07 09:41

Jeszcze plotkarskie serwisy milczą, jeszcze tabloidy nie spekulują, ale już niedługo. W sobotę odbył się najgłośniejszy ślub w Polsce - Sebastian Kulczyk, syn multimilionerów - Grażyny i Jana Kulczyków, poślubił swoją wieloletnią przyjaciółkę - Katarzynę Jordan.

Wprawdzie ślub i wesele męskiego potomka Kulczyków otoczone są - podobnie jak ich córki Dominiki w 2001 r. - głęboką tajemnicą, udało się nam kilka faktów potwierdzić i to u samego źródła. Sebastian Kulczyk zdradził, że zarówno kościelna ceremonia ślubu, jak i wesele odbędą się na francuskim Lazurowym Wybrzeżu w miejscowości Antibes, znanej m.in. z tego, że mieszkał tam i tworzył Pablo Picasso.

Państwo młodzi zaprosili 200 osób, które - podobno - w zaproszeniach zostały poinstruowane, jakie kreacje będą obowiązywały podczas ceremonii. Otóż jednego dnia panowie mają przywdziać smokingi, a panie długie suknie wieczorowe, natomiast drugiego weselnego dnia obowiązują stroje białe. Dla gości będzie podstawiony specjalnie na tę okazję wynajęty samolot, którym także powrócą do Polski. A skoro ślub w Prowansji, to weselnicy spożywać mają specjały tej kuchni.

Czytaj dalej: polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.