Facebook Google+ Twitter

Sędzia wydawał się zasadniczy, ale policja go zatrzymała

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-22 08:00

46-letni sekretarz kolegium sędziowskiego Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz K. został wczoraj zatrzymany przez wrocławską policję.

Jest podejrzewany o korupcję i ,,ustawianie’’ meczów. W środowisku sędziowskim uchodzi za człowieka zasadniczego, więc jego koledzy i współpracownicy są kompletnie zaskoczeni. Grzegorz K. jest prawdopodobnie ,,ofiarą’’ zeznań jednego z działaczy piłkarskich. - Fot. A.Szozda

Grzegorz K. przez wiele sezonów był arbitrem pierwszoligowym. Kilkakrotnie pełnił też rolę sędziego technicznego podczas meczów międzynarodowych. Karierę sędziowską zakończył w sezonie 2003/2004. Potem objął funkcję sekretarza kolegium sędziowskiego WZPN. Pracował również jako obserwator meczów ligowych.

Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Poznańskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Fryzjer to jego szef. Przystojnie temu facetowi w masce Zorro...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fryzier wzywa....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę mi wyjasnić moralny dylemat - jak można być sędzią (także piłkarskim) i brać nielegalną kasę? Nielegalną? Przecież to podważa podstawę uczciwości! To nie jest - jakaś tam łapówka. Jeśl isedzia bierze za ustawainie meczów (lub zwolnienie z aresztu), nauczyciel za zdanie egzaminu, lekarz za ratowanie życia, to jak to określić? Przecież to fundamentalne naruszenie istoty etyki zawodu. Oczywiście, nikt z nas nie opisze - jak to jest, kiedy się bierze w łapę, ale czy takich ludzi nie powinno się jawnie (nie anonimowo, inicjały, zamazana facjata) ukazywać? Akcja Wisła? Ciężkie więzienie? A może zabić takiego? Chyba przesadzam - to będziemy mieli następców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.