Facebook Google+ Twitter

Sejm: Ministrowie zajmą się dziś projektem zmian o grach losowych i zakładach wzajemnych

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-06 10:15

Na dzisiejszym posiedzeniu rządu (początek o godz. 11.00) ministrowie mają wysłuchać informacji poszczególnych resortów, które opiniowały projekt zmian w ustawie o grach losowych i zakładach wzajemnych. W ubiegłym tygodniu premier zapowiedział że zaznajomi się z zamówioną przez siebie "kompletną informacją od wszystkich ministrów i wiceministrów z różnych resortów, którzy opiniowali ustawę".

Ministrowie będą też dyskutowali o projekcie ustawy w sprawie przyznania Ministrowi Gospodarki środków na rozwój polskiej energetyki jądrowej. Dodatkowe środki mają również zostać przyznane Państwowej Agencji Atomistyki na zapewnienie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej kraju.

Pieniądze miałyby pochodzić z ogólnej rezerwy budżetowej, Rząd omówi też projekt uchwały w sprawie przyznania Ministrowi Zdrowia pieniędzy na wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w działaniach, stabilizujących system ochrony zdrowia. Środki na ten cel również miałyby pochodzić z rezerwy budżetowej.

Ministrowie przygotują również informację dla Sejmu w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego SA.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.