Facebook Google+ Twitter

Sekielski i Morozowski pobili rekord oglądalności

Gospodarze programu "Teraz my" w TVN mają powody do zadowolenia. Pierwszy po wakacjach odcinek telewizyjnego show z udziałem Andrzeja Leppera obejrzało aż 2,8 mln widzów.

Takiej widowni stacji Piotra Waltera mogą pozazdrościć wszyscy główni konkurenci. Jak wynika z danych TNS OBOP w poniedziałek, 3 września "Teraz my" obejrzało średnio 2,8 mln Polaków (7,8 proc.) oraz co trzecia osoba (35,2 proc.), która miała w tym czasie włączony telewizor. Co ciekawe, badania telemetryczne pokazują, że średnia widownia wszystkich emisji programu w 2007 roku wyniosła niespełna 1,9 mln widzów.

Lepper, polityka i seks
Skąd zatem taka różnica? Za doskonałe wyniki odpowiada Andrzej Lepper, który na kilkanaście godzin przed programem wielokrotnie zapowiadał, że będzie gościem Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego. W licznych medialnych wypowiedziach twierdził, że w "Teraz my" ujawni szokujące materiały obciążające Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Informacje miały mieć porażający charakter.

Reklama lidera Samoobrony okazała się skuteczna. Miliony widzów na własne oczy chciało zobaczyć co zaprezentuje były wicepremier. Niestety, mimo szumnych zapowiedzi skończyło się na powrocie do ciągnącej się od lat sprawy Telegrafu, w którą zdaniem Leppera są zamieszani bracia Kaczyńscy.
Telewidzowie mogli czuć się zawiedzeni, ale wyniki oglądalności kolejny raz udowodniły czym tak naprawdę fascynują się Polacy. W naszym kraju najlepiej sprzedaje się polityka. Jeszcze lepiej, gdy dotyczy znanych osób i przeplata się z seksem oraz niejasnymi interesami.

Aneta K. telewizyjnym hitem
Z danych TNS OBOP wynika, że najlepszą widownię od momentu, kiedy po raz pierwszy program "Teraz my" pojawił się na antenie TVN miał odcinek z 5 grudnia 2006 roku, w którym wywiadu udzieliła m.in. Aneta Krawczyk, jedna z bohaterek tzw. "seksafery". Dużym zainteresowaniem cieszył się również program w którym główną bohaterką była Renata Beger i jej "taśmy prawdy” na których uwieczniła potajemne rozmowy z politykami PiS.

Kto za tym stoi?
"Teraz my” jest nadawany od 13 września 2005 roku. Do emitowanego na żywo programu, zapraszani są znani politycy, naukowcy oraz artyści. Gospodarzami publicystycznego talk-show są Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski – dziennikarze na stałe związani z TVN i TVN24.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panowie, czapki z głów. "Odwalacie" kawał dobrej dziennikarskiej roboty. Wasza niezależność dziennikarska załuguje na pełne uznanie. Oby tak dalej!
A życzyć Wam można tylko godnych nastepców

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz my! to jeden z najlepszych programów publicystycznych. Gratulację dla panów Sekielskiego i Morozowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobra publicystyke zawsze warto obejrzeć a oni są dobrzy w tym co robią

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brakowało tylko cygara, i bylaby całkiem Hameryka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.