Facebook Google+ Twitter

"Sekret Genesis" - szokujący thriller Toma Knoxa już wkrótce w księgarniach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-21 14:47

Na wymarłych pustkowiach Kurdystanu jest miejsce 7000 lat starsze niż Stonehenge. Dlaczego zostało ukryte przed światem? Rozwiązanie biblijnych i archeologicznych zagadek - w szokującym thrillerze "Sekret Genezis".

 / Fot. RebisW spalonych słońcem pustyniach wschodniej Turcji archeolodzy odkopują kamienną świątynię, najstarszą budowlę świata. Rob Luttrell, dziennikarz przygotowujący relację z wykopaliska, dowiaduje się, że ktoś celowo pogrzebał sanktuarium dziesięć tysięcy lat temu. Dlaczego? Tylko jeden człowiek zna odpowiedź - sekret tak szokujący, że może zagrozić społecznej strukturze ludzkości - i nie cofnie się przed niczym, żeby zniszczyć dowody, zanim ujrzą światło dzienne.

Prowadząc akcję od zrujnowanych zamków Irlandii po wymarłe pustkowia Kurdystanu, frapujący thriller Toma Knoxa po mistrzowsku splata autentyczny materiał historyczny, naukowe teorie i biblijne tajemnice w elektryzującą opowieść, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Tom Knox to pseudonim pisarza Seana Thomasa. Urodzony w Anglii, podróżuje po całym świecie współpracując z wieloma różnymi gazetami i tygodnikami, takimi jak m.in. „Times”, „Guardian” i „Daily Mail”. Ostatnio wydał pamiętnik, przetłumaczony na osiem języków, pisze także o sztuce, polityce i historii starożytnej. Mieszka w Londynie.

Tom Knox
"Sekret Genesis"
Premiera: 10 lutego

Wydawnictwo Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zapowiada się ciekawie.. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.