Facebook Google+ Twitter

Seks bez zabezpieczenia to jak stosunek z Hitlerem

"AIDS to ludobójstwo" - takie hasło przyświeca nowej kampanii, której celem jest profilaktyka AIDS. Jedną z głównych postaci tej kampanii został... Adolf Hitler.

spot / Fot. screenKontrowersyjny materiał został przygotowany z okazji Światowego Dnia AIDS, a sama kampania - zdaniem jej autorów i pomysłodawców - miała być "wstrząsająca".

Zobacz spot

Źródło: Gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Hitler był dewiatą - tyle mi wiadomo:D nie tylko jakimś impotentem.... ale czymś więcej:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Straszne. :/
...ale gwiazdkami obsypuję autora za informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

AIDS nie stanowi jakiegokolwiek problemu statystycznego i porównywanie go do ludobójstwa jest debilizmem. Widać że organizacje chcą przede wszystkim zarabiać na lęku przed AIDS, który same generują, a nie w jakikolwiek sposób pomagać ludziom. Nie licząc zdemoralizowanych krajów w Afryce Południowej i USA, we wszystkich pozostałych państwach mniej ludzi ginie z powodu AIDS niż od np. samobójstw (w ciągu roku jest to od kilku do kilkuset osób na dziesiątki milionów mieszkańców). Dla porównania na malarię rocznie umiera 2-3 miliony osób, lecz choroba ta nie jest rozpowszechniona w USA, więc nikt - prócz Czerwonego Krzyża - się nią nie zajmuje i o niej nie mówi. Zaś co do porównywania AIDS z ludobójstwem - podczas II wojny światowej, którą rozpętał Adolf Hitler, zginęło ponad 70 milionów ludzi, zaś przez całą historię istnienia AIDS, liczącą blisko pół wieku, zginęło jedynie kilka milionów ludzi. Dla przykładu w Polsce na AIDS zginęło poniżej tysiąca osób a podczas wojny 5,6 miliona ludzi, ponad 16 % populacji. Tak więc porównywanie AIDS do ludobójstwa jest albo celowym oszustwem - wprowadzaniem w błąd dla wyłudzenia funduszy, albo kompletnym debilizmem, wynikłym z nieznajomości elementarnych danych o samym AIDS i o historii. (Takie bredzenie przypomina wypowiedź Kaczyńskiego o analogii Katynia z Holokaustem).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez sensu. Ponoć Adolf miał kłopoty z potencją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.09.2009 09:25

Seks z zabezpieczeniem to stosunek z ......kim ?
Może zrobimy quiz ? :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardziej śmieszne jak drastyczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie sobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.