Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2678 miejsce

Seks i narkotyki, czyli prawdziwe życie Kadafiego

O życiu dyktatora opowiada Polak, który przez prawie pięć lat był kucharzem Muammara Kadafiego.

Muammar Kadafi / Fot. Antonio Milena, Creative Commons 2.5, http://pl.wikipedia.org/wiki/Muammar_al-KaddafiO życiu dyktatora powstało już wiele publikacji i wiele osób o tym już opowiadało. Tym razem ciekawostki z życia Kadafiego w dzienniku "Metro" przywołuje 65-letni Polak, który przez lata był kucharzem w jednej z rezydencji libijskiego przywódcy.

Czy Muammar al-Kadafi podzieli los Ceausescu?

Luksusowe meble, kosztowne dywany, klimatyzacja - takie udogodnienia posiadały namioty Kadafiego. Do tego dochodziły supernowoczesne kuchnie, wyposażone w najlepszy sprzęt, jakiego nie miały najlepsze restauracje francuskie. Kadafi ma bowiem manię czystości, a także bezpieczeństwa - obawia się zamachów na swoje życie.

Potrawy i napoje przeznaczone dla dyktatora sprawdzali specjalni testerzy. Podczas każdej podróży ochraniały go karawany aut i ok. tysiąca ochroniarzy. Co ciekawe, wśród jego ochrony większość stanowią... kobiety! Nazywane przez dyktatora Amazonkami, wyszkolone w sztukach walki, strzelaniu i ochronie, w każdej chwili gotowe były oddać za swojego przywódcę życie. Niektóre z nich podobno były także jego kochankami...

Na organizowane w rezydencjach Kadafiego orgiach sprowadzano kobiety z całego świata. Dyktatorowi szczególnie zależało na tym, by były tam obecne przedstawicielki wszystkich ras. Atrakcjami tych był spotkań były: szampan z Francji, słodycze z Belgii, wina z Włoch i... narkotyki z Kolumbii.

Kadafi: Libia to ważny partner Zachodu

Polski kucharz stwierdza też, że o Kadafim mówiło się, iż to psychopata w ataku szału zdolny nawet zabić. O swoim odejściu z pracy kucharz powiedział: "Z roku na rok co raz bardziej docierało do mnie, że pracuję dla groźnego satrapy, który cały kraj i jego mieszkańców traktuje jako swoją prywatną własność, okradając swój naród".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Koczownik w namiocie z wygodami :). Ciekawe kto szkolił Kadafiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.