Facebook Google+ Twitter

Seks jako narzędzie kontroli społecznej. Spotkanie w Poznaniu.

12 grudnia w Poznaniu odbyło się spotkanie z autorem książki "Seks jako narzędzie kontroli społecznej" dr.Michael Jones. Autor uważa, że jesteśmy poddawani ciągłej seksualizaci aby łatwiej było nas wykorzystać finansowo i politycznie.

 / Fot. GNW czwartek 12 grudnia w Poznaniu odbyło się spotkanie z dr Michaelem Jonesem. Patronem wydarzenia było wydawnictwo Wektory oraz Polonia Christiana. Sala w Muzeum Archidiecezji zapełniła się słuchaczami.

Dr Jones jest katolickim pisarzem, byłym wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame oraz redaktorem pisma "Culture Wars". Jest również autorem bestselleru „Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej”. Tematem wykładu były kwestie nawiązujące do tej lektury. Autor dotykał takich problemów jak zniewolenia naszych umysłów przez współczesną propagandę seksualną, która ma służyć niebezpiecznym siłom do ulepszenia systemów finansowych i politycznych nadzorujących nas oraz eksploatujących nasze zasoby. Chodzi zwłaszcza o tzw. nowoczesne metody inżynierii społecznej. Dr Michael Jones jest nazywany antysemitą. Jednak, jak twierdzi współcześnie antysemitami nazywane są osoby, które nie są tolerowana przez Żydów.

Wspomniał On również o tym , że Polska jest „światłem” w tunelu dla przyszłości Europy. I tak jak pokonaliśmy komunizm , tak też teraz musimy stawić czoła ideologii Gender oraz powstrzymać seksualizację społeczeństwa. Idealnym rozwiązaniem dla tej misji jest zawierzenie siebie i swojego kraju w ręce Boga. Musimy pozostać silni wiarą gdyż jest to jedyna słuszna droga. Nie należy uciekać od Kościoła zwłaszcza teraz gdy jest ze wszystkich stron atakowany.

Po wykładzie można było zadawać pytania. W pytaniach zostały poruszone takie kwestie jak skutki uboczne ideologii Gender, w jaki sposób możemy się przed tym bronić, czy też uwagi dotyczące celebrytów-peofilów , którzy nie są ponoszeni do odpowiedzialności a wręcz przeciwnie , są wychwalane przez tłumy. Na koniec spotkania autor podpisywał książki.

„Społeczeństwo nie może istnieć, o ile gdzieś nie jest ustalona siła kontrolująca wolę i pragnienie; a im jest słabsza w człowieku, tym silniejsza musi być poza nim. Odwieczny stan rzeczy stanowi, że ludzie pozbawieni samokontroli nie mogą być wolni. Ich namiętności wykuwają dla nich kajdany.”
Edmund Burke

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.