Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26113 miejsce

Seks skandal w Rumunii. Handel ludźmi i prostytucja nieletnich

W rumuńskim świecie sportów walki natrafiono na siatkę zajmującą się kaptowaniem do uprawiania męskiej prostytucji w Niemczech. Trzech zatrzymanych Rumunów organizowało wywóz młodych chłopców pod pozorem uczestnictwa w zawodach sportowych.

Rumuńska policja natrafiła na działalność siatki handlującej ludźmi. W czwartkowy ranek dokonano zatrzymań w Krajowej i Flaga Rumunii wikipedia/public domain / Fot. AdiJapan innych dziesięciu miejscach na terenie okręgu Dolj. Przesłuchanie trojga głównych podejrzanych pozwoliło wstępnie oszacować liczbę skaptowanych młodych pięściarzy i kickbokserów na więcej niż 200 chłopców w ciągu ostatnich czterech lat. Wielu z nich było niepełnoletnich.

Sztabowcy z rumuńskiego Direcția de Investigare a Infracțiunilor de Criminalitate Organizată și Terorism (DIICOT) ustalili, że od 2009r. przywódcy gangu osiągnęli zysk nie mniejszy niż 150.000 dolarów. Chłopców wywożono do Niemiec celem zaangażowania jako męskie prostytutki oraz do występów w produkcjach filmowych o niejednoznacznej wymowie.

Wobec zawodników klubu "Craiova" Boboca Florina Serbana i Mariana Corneliu Vasilica Begiu prokurator wnioskował o zastosowanie aresztu. Oboje organizowali kontakty seksualne od czego pobierali opłaty w wysokości 250 euro. Takich transakcji dokonali nie mniej niż 600. Pierwsze oficjalnie ogłoszone zarzuty przedstawione członkom przestępczej siatki to stręczenie do nierządu i handel ludźmi. Ilość zarzutów może ulec zmianie jako że niektóre z ofiar były zmuszane do stosunków seksualnych przemocą.

mat.: Bucharest Herald, craiova

article by Paweł Jankowski

utwór dostępny na licencji CC3.0Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.