Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10977 miejsce

Seks w plenerze - amory Polaków w miejscach publicznych

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-06-25 08:05

Dział flory polskiej, arboretum i dział roślin leczniczych są ulubionymi rejonami amatorów miłości w plenerze. Ci, którzy wolą to robić w miejskim lesie, strzegą się, by nie zacząć przed godz. 21. O wcześniejszej porze niejednego kochanka przestraszył tam bowiem widok... końskich nóg.

Koszulki, biustonosze i majtki znajdują rano na ławkach i wśród traw pracownicy Łódzkiego Ogrodu Botanicznego. / Fot. Fot. Maciej Stanik- To pierwsze, co przez zaparowaną szybę auta widzi zaskoczona przez nas para - mówi Mirosław Bulski, dowódca sekcji konnej straży miejskiej, której funkcjonariusze nieraz stukali, siedząc w siodle, w dach zaparkowanego w lesie samochodu (by ukarać kierowcę za wjazd do lasu, nie za to, co robił w aucie). Nieraz pomagali też wypchnąć z krzaków pojazd, który zapadł się w gruncie, bo zakochani zjechali z drogi, by zaszyć się w zieleni. Dobrze też pamiętają pana z dmuchaną lalką, którą rzucił w krzaki, uciekając na widok strażników. Gdy funkcjonariusze wrócili po nią autem (Bo jak tu z taką lalą jechać konno?!), już jej tam nie było - pan wrócił po swą sztuczną kochankę.

Jak mówią leśnicy z Łodzi, każdej nocy można spotkać kilka samochodów na terenie lasu - zwykle w rejonie Arturówka i parkingów na obrzeżach. Radosław Kluska ze straży miejskiej wyjaśnia, że uprawianie seksu w miejscu publicznym (a takim jest las czy "botanik") nie jest wykroczeniem, o ile nie przeszkadza to osobom trzecim.

- Kodeks wykroczeń mówi, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł albo karze nagany - cytuje Radosław Kluska. - O nieobyczajnym wybryku można jednak mówić dopiero wtedy, gdy jest osoba, której to przeszkadza. Bezpośrednio zainteresowanym, oczywiście, nie przeszkadza, a zgłoszeń od zgorszonych osób w tym roku nie mieliśmy. (mt)

Czytaj też o doggingu...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.11.2009 19:18

Jeśli potrzebujesz fajnych zabawek, wpadnij na www.eros.skllink

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.