Facebook Google+ Twitter

Seks w walce z bezrobociem!

Człowiek bez roboty marnieje. Gdy doskwiera bezrobocie, mocno dotknięty obywatel myszkuje w kontenerach na śmieci, a rząd się martwi, że to-to rośnie. Okazuje się, że każdy sposób jest dobry, jeśli tworzy nowe miejsca pracy.

Wydaje się, że właśnie taka idea oświeciła warszawski Urząd Pracy, który przygotował odważną ofertę dla bezrobotnych kobiet. Oferta dotyczyła pracy w nocnym klubie dla mężczyzn. Oferta z wielowiekową tradycją, zweryfikowana przez życie i kultywowana profesjonalnie poza każdym urzędem pracy, nawet w Warszawie. Dla bezrobotnych kobiet taka praca to nie nowina, ale źle się kojarzy i jest wątpliwa moralnie.

Nie wiemy, na czym dokładnie miałaby polegać taka praca. Tego typu usługi cechuje bowiem nieustanny rozwój i warsztatowe wyrafinowanie. Wiemy, że powyższy urząd zaproponował nieprzyzwoicie niską pensję - 1500 zł. Żadna przyzwoita kobieta na to nie pójdzie. Chyba, że z desperacji. Zdesperowana albo i nie, bezrobotna, musiałaby stawić się przed komisją weryfikacyjną (konieczna obecność choreografa) i udowodnić na piśmie trzyletnią praktykę w zawodzie tancerki w podobnych nocnych klubach oraz biegłą znajomość języka angielskiego.

Może chodzi tutaj o złagodzenie skutków bezrobocia wśród tancerek Opery Narodowej, albo może o "uratowanie duszy" tancerek tańczących w sex-klubach
(nie za takie pieniądze), a także o atrakcyjną ofertę dla jurnych kibiców, którzy zjadą się do nas na EURO ? Co by to było, pracownicy urzędu wykazali się aktywnością i zrozumieniem trudnej sytuacji polskich kobiet. Chociaż one na tym pomocowym froncie nieźle sobie radzą. A urząd pracy jaki jest, każdy widzi. Bez pracy, która byłaby cacy, rodacy!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Jaka władza, takie urzędy."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.