Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14116 miejsce

Seks za pieniądze we wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego

  • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
  • Data dodania: 2010-10-18 09:11

W Wielofunkcyjnej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Paderewskiego we Wrocławiu (obok Stadionu Olimpijskiego) działa sauna i salon masażu, w którym świadczone są usługi seksualne - dowiedzieli się dziennikarze Polski - Gazety Wrocławskiej.

Masaż erotyczny, zakończony - jak zapewnia obsługa - "pełną satysfakcją", kosztuje 90 zł. Za dodatkowe 50 zł jedna z dwóch zatrudnionych tam pań oferuje seks oralny. O seksie w murach AWF opowiadają sobie od kilku miesięcy na jednym z erotycznych forów internetowych bywalcy domów publicznych. Dyskusję opatrzono tytułem: Sauna Club, niegrzeczne masaże między ścianami AWF. Większość wypowiedzi nie nadaje się do cytowania, bo zawierają bardzo dokładne opisy doznań w uczelnianym gmachu.

Sauna i salon masażu sąsiadują przez ścianę z gabinetem kanclerza uczelni Zdzisława Paligi. Ten zarzeka się, że o niczym nie wiedział. Tłumaczy, że Akademia wynajmuje pomieszczenia prywatnej firmie. - Najemca miał zajmować się odnową biologiczną - mówi.

Michał K., właściciel firmy prowadzącej salon, jest tymczasem pewien, że działa legalnie. Swój lokal określa, jako miejsce dla ludzi tolerancyjnych i otwartych. Lubiących negliż, a przede wszystkim dotyk.

Rozmowa telefoniczna z salonem masażu w hali AWF (UWAGA! TREŚĆ TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH)


- Salon masażu słucham.
- Chciałem się zapytać jakie masaże mogę mieć?
- Są to masaże relaksujące, masujemy całe ciało do zadowolenia. Godzinka kosztuje 90 złotych, pół godzinki - 60.
- Mhm. Rozumiem. A gdzie to jest?
- To jest na terenie Stadionu Olimpijskiego.
- Gdzie dokładnie to znajdę?
- Musiałby pan wjechać na teren stadionu od ulicy Mickiewicza i jest to wielofunkcyjna hala sportowa pokój (tu podano numer - przyp. red.) z napisem sauna. Tyle, że... Halo?
- Tak, tak. Jestem...
- Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie, umówienie się na konkretną godzinę.
- Czy jakieś dodatkowe, że tak powiem usługi, są możliwe?
- Dodatkowe usługi?
- Typu seks francuski, czy coś takiego.
- Akurat ta dziewczyna, która jest o 15, to ma taką usługę.

Czytaj więcej: Gazeta Wrocławska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PiSmak
  • PiSmak
  • 18.10.2010 12:38

"Wieszczu" masz rację. "Gazecie Wrocławskiej" można jeszcze zadedykować cytat biblijny "W oku bliźniego drzazgę dostrzegasz, a w swoim belki nie widzisz".
Od czasu kiedy zlikwidowano we Wrocławiu "Słowo Polskie" nie czytam żadnych polskojęzycznych gazet.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wieszcz
  • wieszcz
  • 18.10.2010 11:25

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Redakcję "Polski - Gazety Wrocławskiej", wraz z jej naczelnym śledczym tekściarzem ogarnęła jakaś schizofrenia. Ta sama „Gazeta” na swoich łamach zamieszcza dziennie po kilkadziesiąt ogłoszeń z kategorii "towarzyskie" nie licząc tych super masaży, absolutnie ekstra masaży, czy ekstra masażyków z rubryki "różne". To wam jakoś nie przeszkadza? Pecunia non olet? Pan Marcin Rybak lubi przywalić nie zważając, że może krzywdzić niewinne instytucje, bądź osoby. W tym wypadku mam na myśli renomowaną wrocławską uczelnie, jak i jej studentki. Chociaż o dobro niektórych naczelny tekściarz śledczy dba - właściciel firmy prowadzącej salon, to - Michał K. Czyżby - będąc pewnym, że działa legalnie - zastrzegł sobie anonimowość? Nie ma o tym słowa w tekście (opieram się na wersji komputerowej). A może to taka metoda obiektywnego dziennikarstwa, mająca a priori sugerować, że mamy do czynienia z przestępcą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.