Facebook Google+ Twitter

Seksafera. Popecki zeznaje, Krawczyk płacze

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-07-07 07:34

Jacek Popecki, oskarżony w tzw. seksaferze asystent posła Stanisława Łyżwińskiego, spotkał się wczoraj w łódzkim Sądzie Okręgowym z Anetą Krawczyk. Proces cywilny wytoczył Popeckiemu Marek Celner, tomaszowski radny, za pomówienie o ojcostwo najmłodszej córki Krawczyk. Celner domaga się 200 tysięcy złotych zadośćuczynienia za straty moralne, połowę tej kwoty chce przeznaczyć na cele charytatywne.

Rozprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Celnerowi towarzyszyła żona, która zeznawała w charakterze świadka.Aresztowany w lutym Jacek Popecki wczoraj zeznawał w procesie cywilnym. / Fot. Dziennik Łódzki

Aneta Krawczyk stawiła się wczoraj w łódzkim Sądzie Okręgowym jako świadek. Na widok prowadzonego w kajdankach Jacka Popeckiego, ojca chrzestnego jej najmłodszej córki, wyszeptała: - Strasznie, strasznie on wygląda. Po przesłuchaniu Krawczyk wyszła roztrzęsiona: - Jak można zadawać pytania nie na temat, to jest próba wyprowadzenia mnie z równowagi, manipulacja emocjami.

Do takiego stanu miała doprowadzić świadka mecenas Róża Żarska, obrończyni Jacka Popeckiego. Z uporem dociekała, kto jest ojcem 4-letniej Weroniki. Krawczyk twierdzi, że to Stanisław Łyżwiński - choć wykluczyły to badania DNA.

Popecki podtrzymal wcześniejsze stwierdzenie, że informację o ojcostwie Celnera uzyskał od Krawczyk. Tę wieść miała przekazać mu jako największy sekret. Tymczasem badania DNA nie potwierdziły ojcostwa Celnera, jak również Andrzeja Leppera, Jacka Popeckiego i byłego męża Krawczyk. Kolejna rozprawa w październiku.

Popeckiego oskarżono o nakłanianie Anety Krawczyk do przerwania ciąży, narażenie jej życia i utrudnianie śledztwa. Śledczy twierdzą, że podawał kobiecie oksytocynę, hormonalny specyfik mający wywołać przedwczesny poród. Oskarżony, z zawodu weterynarz stosujący oksytocynę w akcjach porodowych krów, nie przyznaje się do zarzucanego mu przestępstwa.
(hod.)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.