Facebook Google+ Twitter

Seksafera w jednostce wojskowej. Kapelan molestował żołnierzy?

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-12-05 13:59

W 7 Brygadzie Obrony Wybrzeża w Słupsku prawdopodobnie doszło do molestowania seksualnego żołnierza przez kapelana wojskowego. Duszpasterz miał zaprosić żołnierzy na wódkę, a potem ich molestować. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa.

fot. Kamil Jóźwiak/Express IlustrowanySygnały o molestowaniu dotarły do dowództwa jednostki w weekend z soboty na niedzielę. Wtedy, dwóch żołnierzy wracających z przepustki spotkało kapelana wojskowego, z jednostki wojskowej w Koszalinie (Zachodniopomorskie), przechodzącego szkolenie przed wyjazdem na misję pokojową. Z nieoficjalnych informacji wynika, że żołnierze byli pod wpływem alkoholu.

Napotkany duszpasterz miał wtedy zaprosić ich do siebie na kolejną "wódkę". Gdy wojskowi byli już bardzo pijani miało wtedy dojść do molestowania seksualnego. - Potwierdzam jedynie, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej żołnierza - informuje Agnieszka Klawinowska, rzecznik prasowy 7 BOW.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

1. Jakie mogą być "sygnały o molestowaniu"? Alfabetem Mors'a, brajlem, na trąbce, werbelki, seria z automatu?
2. Naruszenie nietykalności cielesnej? Czym to się różni od molestungu? Może p. AK dokładnie opisze definicję, bo zabójstwo, kradzież i gwałt to na niemal 100% wiem, co oznacza... Czy wsadzenie palca w nos albo w ucho to także jest naruszenie nietykalności cielesnej żołnierza? Czy zatem może być coś gorszego dla żołnierza?
3. Koleżanka opowiadała, że kapelan mar. woj. podczas jazdy autobusem (pogrzeb) był tak rubaszny i wulgarny (dowcipy i odzywki), że aż zaniemówiła z wrażenia. Czy ktoś potwierdzi takie zachowania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.