Facebook Google+ Twitter

Seksgadżety prosto z apteki

Państwowa sieć aptek w Szwecji, „Apoteket”, właśnie co ogłosiła, że zamierza rozpocząć sprzedaż akcesoriów erotycznych w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

Wydanie online dziennika Expressen. / Fot. screenKiedy zapytano w ubiegłorocznej ankiecie jakie nowe produkty widziano by najchętniej na półkach „Apoteket”, zdecydowana większość ankietowanych optowała za akcesoriami erotycznymi. Kierownictwo sieci aptek postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i poszerzyć asortyment o takie produkty.

- Jesteśmy świadomi, że seks jest bardzo ważną częścią życia każdego z nas. Ważne jest by pomagać ludziom również na tym obszarze - oświadczyła rzeczniczka Apoteket, Elisabet Linge Bergman na łamach dziennika „Expressen”.

Sama decyzja kierownictwa firmy została uprzednio przedyskutowana z pracownikami aptek, którzy nie wyrazili sprzeciwu wobec tego planu. Również przeprowadzone w szwedzkich mediach badania opinii publicznej wskazywały, że większość osób uważało to za dobry pomysł.

Sprzedaż ma ruszyć w maju na próbny okres jednego roku. Jak na razie „Apoteket” zamierza prowadzić sprzedaż produktów erotycznych tylko w 50 swoich największych punktach sprzedaży, ponieważ są one „bezpieczne” i „anonimowe” dla nieśmiałych klientów. Produkty tego typu nie będą szczególnie eksponowane, z drugiej strony nie będą chowane pod ladą. Do tej pory jeszcze nie zdecydowano jakie dokładnie akcesoria erotyczne będą dostępne. Wiadomo już, że wszystkie zostaną wyprodukowane przez Szwedzkie Towarzystwo Edukacji Seksualnej.

Strona www szwedzkiej Apoteket. / Fot. screenWedług rzeczniczki Apoteket, społeczne zaufanie jakim obdarzona jest państwowa sieć aptek sprawia, że jest ona bardzo dobrym miejscem na sprzedaż sex-zabawek: - Chcemy mieć szeroką perspektywę na zdrowie naszych obywateli, a ludzie bez wątpienia woleliby kupić tego typu produkty w Apoteket niż przez internet lub w innych sklepach. Jesteśmy postrzegani jako bardzo dobra marka, która może zagwarantować wysoką jakość produktów - stwierdziła Bergman.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

salladym wątpliwe za duże wpływy maja tu katolicy, któzy myslą o płodzeniu dzieci przy zgaszonym swietle.

Pozatym odsetek łamag seksualnych w tym kraju jest tak wysoki że wyzwolenie seksualne jest raczej nie realne nie stety lata indoktrynacji koscioła katolickiego przez wieki zrobiły swoje potem komunizm i klapa

bochaterka radia maryja nie mieści się w głowie słowo seks bo wola kopulacja płodzenie wiernych....
ciemnogród seksualny i wyzwolenie ha ha ha ha ha.....zabawne coż ty i ja tego nie dożyjemy lub będzemy mieć długie siwe brody

Komentarz został ukrytyrozwiń

>>>+ Czekam aż Polska się tak wyzwoli jak Szwecja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z jednej strony ciekawa informacja, z drugiej jak zwykle szukanie sensacji w oparciu o słowo "sex". A co do pomysłu, to rozumiem sprzedaż prezerwatyw czy żeli intymnych w aptekach, ale innych sexgadżetów? Nie trafia do mnie ta koncepcja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"w celu zaspokojenia potrzeb klientów" - to dobrze brzmi ^^ :D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szwecja? - W takim razie nie powinno to dziwić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus, bo pokazałeś, że news może nam coś powiedzieć o świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.