Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4405 miejsce

Seksroboty zastąpią prostytutki. Zrobią striptiz i spełnią pragnienia

Amsterdam, słynący z dzielnicy Czerwonych Latarni, ma innowacyjny pomysł na najstarszy zawód świata. Do 2050 roku prostytutki mają zastąpić roboty. Czy ten pomysł będzie miał rację bytu?

Sonda

Czy seksrobot to dobre rozwiązanie?

An example of a sex doll: the RealDoll by Abyss Creations. / Fot. Robotman1974 at en.wikipedia/Creative Commons 3.0Już wkrótce pojawi się nowa generacja robotów, które będą mogły zastąpić kobiety pracujące w domach publicznych - twierdzi Msnbc.com

Niedługo w witrynach słynnej dzielnicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie swoje wdzięki prezentować będą seksroboty, a nie jak do tej pory żywe kobiety. Lalki będą tańczyć, nęcić ruchami, robić striptiz i uprawiać seks. Najstarszy zawód świata w niedługim czasie czeka wielka rewolucja.

Nowy pomysł w tej dziedzinie biznesu ma pomóc w walce z handlem ludźmi i zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową. To niewątpliwie argument przemawiający za tą innowacyjną zmianą w seksbiznesie.

Kolejnymi atutami prostytutek-robotów będzie to, że taką automatyczną sekskochankę będzie można zaprogramować według własnych preferencji i upodobań.

Uroczy robot zrobi z przyjemnością dla klienta wszystko to, czego sobie zażyczy i z pewnością nie oskarży go o molestowanie seksualne, co w praktyce, jak wiadomo, też się zdarzało.

Michelle Mars z Victoria University School Victoria Wellingtona Zarządzania w Nowej Zelandii uważa, że w obecnych czasach ludzie bardzo uzależnieni są od nowych technologii, a wprowadzenie w życie tego innowacyjnego pomysłu z "automatyczną prostytutką", to tylko kwestia czasu.

Elektroniczna kochanka obdarzy swojego klienta wysokiej jakości usługami seksualnymi, co więcej - wykaże się doświadczeniem, wyrozumiałością dla mniej doświadczonych i otwartością na "nowe wyzwania", a ponadto będzie ją można eksploatować do woli. Z pewnością ta "sztuczna seksinteligencja" spełni najskrytsze marzenia seksualne panów, na dodatek bez obaw o niechcianej ciąży.

Lalki, które zastąpić mają prostytutki, będą wykonane z wysokiej jakości tworzywa, podobnego w wyglądzie i dotyku do skóry ludzkiej, równocześnie odpornej na bakterie i łatwe do utrzymania w czystości.

Te "cuda" techniki do 2050 roku mają zastąpić żywe kobiety, które parały się tym zawodem do tej pory. Pozostaje pytanie - czy zawód prostytutki opanuje bezrobocie?

"Mimo tak wielu pozytywnych aspektów płynących z udoskonalenia zawodu prostytutki, nasuwa się pytanie - czy wśród klienteli przyjmie się ta nowa technologia? Jakie zdanie na ten temat mają panowie? Czy pomysł ma rację bytu? Czy w XXI wieku jesteśmy tak bardzo "cywilizowani", że nie potrzebujemy już do uprawiania seksu żywej osoby? Czy w kontaktach cielesnych człowiek zadowoli się robotem? Jak to miałoby wyglądać w naszym kraju?"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Bobeksor
  • Bobeksor
  • 06.09.2012 20:00

Ha ha robot vs kobieta. Zwłaszcza że to co jest na zdjęciu przypomina starą mojej laski albo rumunkę z garbem.Mleczarnia z udami mogącymi konkurować z dębem "Bartek" .Masakra Trzeba być chorym żeby pukać krzemowe płytki,kable,olej,lite spawy w worku z tworzywa .Jakiemuś fanowi BDSM może jeszcze podejdzie po sporym upgradzie ale u standardowych klientów obawiam się że tylko ciekawość może spowodować chęć czegoś takiego.Nie da się zmienić natury tak łatwo. Trzeba by zmienić nasze geny aby człowiek czuł pociąg do czegoś co nie jest dla niego możliwe do zapłodnienia.To po prostu niemożliwe .Już sam np homoseksualizm ma mniejszy odsetek bo nie służy prokreacji więc natura działa tak że geny odpowiedzialne za preferencje przekazują osobniki tworzące potomstwo. Zwykłe dziedziczenie. Spadam już bo muszę zaspokoić mojego Furby'ego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak gdyby tu tylko o masturbacje chodziło, ha, ha :))) Nic nigdy nie zastąpi żywego człowieka! Z którym...jak na spowiedzi u księdza...o nieudanym związku małżeńskim chłop z babą zawsze sobie pogadać ( odpłatnie ) może!

A propos, akurat w Hamburgu -Schnelsen, w Mode Centrum w ten Wochenende 27 -30. Kwiecień 2011 znów Erotik Messe.at otworzyła swoje podwoje... dla Par, mężczyzn i kobiet! Będzie na pewno miło i przyjemnie, "bajki dla dorosłych":)) Zapraszam pięknie na niezwykłą Odyseję! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 28.04.2012 09:58

Ja prazolę!a co z seksem na ostro?"lala" ma gwarację na zniszczenia,a co jak wyzwoli się w niej jazda na ostro?Narząd w strzępach...wrzuć monetę to puszczę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Facet który zdradza swoją żone, czy to z prostytutką panną, czy która ma męża, czy z robotem nigdy nie był facetem. Bo nie potrafi dogodzić swojej żonie. Albo boi się rozwodu, bo jest tchórzem. I usprawiedliwia to dobrem dzieci, które i tak wszystko widzą, czego żona udaje że nie widzi, z tego samego powodu co facet. Czyli z powodu niby dzieci a tak naprawde chodzi o majątek i co powie mama. I wtedy kiedy ludzie mieli by szacunek do siebie i żyli w prawdzie, prostytutek by nie było. Roboty tego nie zmienią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież to pomysł rodem z SF. Dokładnie taki sam jest w Limes Inferior Zajdla. Takiego robota można też oglądać w filmie Cherry 2000. A co do tego czy ktoś będzie chciał - skoro ludzie kupują gumowe lalki, to tym bardziej będą chcieli roboty. Zwłaszcza jak np będzie 2 x taniej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiedzmy sobie szczerze, ze będzie to tylko zmechanizowana masturbacja. Maszyna (jaka by nie była) NIGDY w tych sprawach nie zastąpi żywego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NEMEZI
  • NEMEZI
  • 26.04.2012 22:20

kOMPLETNY DEBILIZM. Jaki normalny facet będzie wolał sex z lalą od kobiety? To chyba jakiś prawiczek wymyślił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.N.
  • A.N.
  • 26.04.2012 22:01

Wizja przyszłości, wszystko to na pobożne życzenie człowieka, więcej tu - link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anreas
  • Anreas
  • 26.04.2012 21:20

Zaden oryginalny - a tym bardziej innowacyjny - pomysł. Ostatnio SVT (telewizja szwedzka) wyemitowała 10-odcinkowy serial własnej produkcji pt. "Prawdziwi ludzie" (Äkta människor), w którym m.in. ten termat został dogłębnie wyeksploatowany. Aparaty nazywały się tam hubotami (skrót od human robot).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.