Facebook Google+ Twitter

Selcuk Aydin wygrywa z Jo Jo Danem. Wideo

Reprezentujący Rumunię Jo Jo Dan nie znalazł sposobu na świetnie boksującego rywala. Decyzją sędziów, w rewanżowym pojedynku po raz kolejny zwycięzcą okazał się Selcuk Aydin.

Oficjalny plakat promujący walkę Selcuk Aydin vs Jo Jo Dan. / Fot. http://www.arenaboxpromotion.comMiędzy ringowymi linami Selcuk Aydin (23-0, 17 KO) i Jo Jo Dan (9-2, 0 KO) spotkali się po raz drugi. W pierwszym starciu, które miało miejsce 5 czerwca ubiegłego roku w Stambule, decyzją sędziów wygrał reprezentant Turcji. Jo Jo Dan miał wówczas zastrzeżenia do opinii sędziów, którzy - jego zdaniem - bezpodstawnie pozbawili go zwycięstwa.

W rewanżowym starciu po raz kolejny jednak Jo Jo Dan nie mógł znaleźć sposobu na znokautowanie rywala. Selcuk Aydin natomiast umiejętnie punktował, zwiększając z rundy na rundę swą przewagę. Lecz jeśli ktokolwiek liczył na jednostronne widowisko, sromotnie się zawiódł. Również i tym razem poziom starcia był niezmiernie wyrównany. Obaj pięściarze nie szczędzili sobie razów, raz po raz posyłając pod adresem rywala oryginalne kombinacje.

Zgodnie z kuluarowym powiedzeniem bokserskim, mówiącym, iż "jeśli nie znokautujesz mistrza na jego terenie, to z pewnością przegrasz na punkty" - decyzją sędziów wygrał Selcuk Aydin. Zachował tym samym czyste konto, czym nie może pochwalić się Jo Jo Dan. Reprezentant Rumunii ma w swym rankingu jedynie dwie przegrane: obie za sprawą Aydina.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.