Facebook Google+ Twitter

Seminarium badawcze na temat skali dyskryminacji na Dolnym Śląsku

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium naukowe poświęcone problematyce skali szeroko pojętej dyskryminacji w województwie dolnośląskim.

DDS / Fot. DDSUMWD / Fot. UMWDJego celem będzie podsumowanie efektów wypracowanych w ramach zadania publicznego [b]“Zwiększenie świadomości instytucji publicznych i organizacji pozarządowych na temat skali zjawiska dyskryminacji oraz możliwości przeciwdziałania jej przejawom na Dolnym Śląsku” zleconego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.
Seminarium składać się będzie z dwóch części. W pierwszej, Joanna Podgórska-Rykała oraz Wiktor Pietrzak z zespołu Fundacji Grejpfrut zaprezentują raport sumujący wyniki badań nad zjawiskiem dyskryminacji w regionie. Z kolei w drugiej części spotkania postaramy się wspólnie z osobami uczestniczącymi w seminarium wypracować rekomendacje działań służące zmianie sytuacji, które jednocześnie wpisywałyby się w Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania na lata 2013-2016, opracowany przez Pełnomocniczkę Rządu ds. Równego Traktowania. W spotkaniu wezmą udział m. in. Pełnomocniczka Wojewody ds. Równego Traktowania, Przedstawicielka Rzecznika Praw Obywatelskich. Ufamy, że międzysektorowa oraz międzyinstytucjonalna współpraca pozwoli zapewnić efektywne wdrażanie zmian w naszym regionie.
Seminarium odbędzie się 9. grudnia 2014 r. w godzinach 12:00-15:00 w siedzibie Fundacji Grejpfrut w Sektorze 3 we Wrocławiu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o informację mejlową do dnia 7 grudnia 2014 r. W tytule wiadomości należy wpisać : seminarium badawcze. Uczestnicy i uczestniczki wydarzenia otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział.

Zespół Fundacji Grejpfrut
Adres spotkania: Fundacja Grejpfrut, Sektor 3, ul. Legnicka 65, Wrocław
Termin spotkania: 9.12.2014 r, w godzinach: 12:00-15:00
Kontakt: fundacja.grejpfrut@gmail.com, tel. 661 316 015Zadanie dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.