Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23486 miejsce

Sen życia Patti Smith

Sierpniowe środy należy zarezerwować sobie na kino pod chmurką, a dokładniej pod Pałacem Kultury i Nauki na placu Defilad.

 / Fot. Natalia Jakubczak"Patti Smith: Sen życia" to film, który zainaugurował nowy cykl filmów w ramach projektu "Plac Defilad". Celem tego projektu jest stworzenie nowej przestrzeni, która przyciągnie mieszkańców, turystów i wszystkich innych spragnionych rozrywki i kultury. A wszystko to dzieje się tuż pod Pałacem Kultury, w plenerze, w promieniach słońca. Tym razem pogoda jednak nie dopisała, deszcz przeszkodził w oglądaniu filmu pod chmurką i projekcja odbyła się na sali BaruStudio.

Cykl filmów dokumentalnych Planete+ Doc funkcjonuje również jako osobny festiwal filmowy Planete+ Doc Film Festiwal i jest jednym z najważniejszych festiwali filmów dokumentalnych w Europie. W tym roku odbył się w dniach 9 - 18 maja w warszawskich i wrocławskich kinach. W ramach tego festiwalu można było obejrzeć kilkadziesiąt filmów dokumentalnych o różnorodnej tematyce - zaczynając od biografii artystów, a kończąc na portretach polityków.


Więcej na: http://www.imprezymiejscatrendy.eu/kultura/item/3347-sen-%C5%BCycia-patti-smith.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.